Fendt

Jeste,dobra stvar,jedan majstor je takav sistem ugradio u 577,mislim da je od juga turio disk i klesta,posto nije mogao da resi kocnice,mal' mal' pa odu...

Bane 93
A ti bese imas 615?
 
Tek u Ponedeljak,spojnicka je otisla,tjs obrijao je nuteve na njoj,na prvoj slici se vidi nesto...Plus se radi komplet motor,ma sve komplet pretres.

Da li se na fendovim motorima kod generalke radi takozvano "trnovanje" na bloku motora odnosno provjera da li se blok deformisao i opravka istog jer vidim da je blok motora malo duzi (sestak)?
 
Jel postoji mogućnost na Fendt-u 615 lsa na zatvorenom sistemu da se izbaci termostat ,i da li paše tu i neki drugi ili mora baš taj njegov trokraki? Čim dobije opterećenje greje i tera vodu napolje,sigurno je termostat a izgleda da je i dihtung probio...
 
Cena 86 eur

Thermostat für die FENDT-Schlepper Favorit 611 - 615 etc.Das Thermostat regelt bei 75 Grad, hat zwei Anschlüsse mit 38mm, einen Anschluss mit 24mm und einen Anschluss mit einem Durchmesser von 18mm.

Ovde pise da radi na 75 C stepeni, nekako da se otvori kuciste i zameni nekim slicnim!?
 
ako vodu tjera napolje to je dihtung probio 99%. skidanje glave ne gine. termostatom nista neces napravit.
 
covjek nije izbacio termostat koliko sam ja skonto. njemu izbacuje vodu. sto je 99% pregijavan i puko dihtung glave.
 
Nista nisi pogrešio ni propustio dihtung glave je 100% u pitanju vodeni udar je bio posle palenja to je znak da je on u pitanju.
 
Cena 86 eur

Thermostat für die FENDT-Schlepper Favorit 611 - 615 etc.Das Thermostat regelt bei 75 Grad, hat zwei Anschlüsse mit 38mm, einen Anschluss mit 24mm und einen Anschluss mit einem Durchmesser von 18mm.

Ovde pise da radi na 75 C stepeni, nekako da se otvori kuciste i zameni nekim slicnim!?

Kolega gde ima taj termostat za te pare da se uzme?
 
na 1.46 prednji tockovi se odvoje od ljestvi, stotinke u pitanju da se prevali na ledja. :osmeh:
 
Ja mislim da je u pitanju termostat a ako se puno radilo na visokoj temperaturi onda može biti i glava. Najrađe baca vodu van kad termostat ne radi kako treba ili kad je prljav hladnjak.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 
Koja je realna cena za traktor Fendt 250s sa prednjim utovarivacem? Ima 2300 r. s. i '94 je godiste.
 
Nazad
Vrh