SPORT-Opšta tema

Slovenija je pobedila i nikad više zasluženo uz pomoć sudija, Srbija je morala da izvuče više od Marjanovića , Gudurića, uz povrede odbrambenih igrača Jovića i Lazića izgleda da nije moglo više........zadovoljan ali i razočaran ,pola Slovenaca poreklom Srbi , trener Vojvodjan Srbin , samo da je Teodosić pristao da igra svi naši bili razigrani, takav igrač nam je nedostajao ........ee teško mi je
 
Pokradeni smo opako sta je sve sudjeno katastrofa slicno kao u istambulu 2010 velika steta podrska reprezentaciji
 
Честитке кошаркашима на медаљи .
Одличан резултат једног просечног тима осакаћеног неиграњем најбољих играча.
Ипак горак укус пораза од потурица уз судијску крађу.
А ону сподобу не бих коментарисао.
 
Ali nikad mi nece biti jasno to svojatanje. Ako je neko dobar i ne nastupa za Srbiju a ima neke veze sa nama odmah je naš. A koliko takvih neuspešnih ima? O njima se ne govori.
 
A to da ih Srbin nije selektirao za mladje kategorije, kad je za to bilo vreme a sad su poturice .Nemojte tako nije lepo svako se bori za svoju kategoriju,pogledajte samo koliko dece je izgubljeno u svim sportovima zbog toga sto nisu imali mocne roditelje.
 
Da sad ne produbljujem temu i pisanje... mada neki komentari i ne zaslužuju da se na njih obraća pažnja. Naveo sam komentare koji sve objašnjavaju....

Vuxsd - očigledno totalno ne upućen u kosarku. Sve čestitke za momke, svaka čast momci.
Neke stvari su neizlecive.
Verujem da si sa nestrpljenjem docekao kraj utakmice, da sav ushicen ostavis ovakav komentar.
Ali to vise govori o tebi, nego o Bogdanu, inace clanu najbolje petorke Evropskog prvenstva.
Sve vise verujem da nam fali jedan gradjanski rat, da procistimo g.... medju nama, pa da Dragici, Doncici i ostali Srbi ostaju u svojoj zemlji, a ne da beze od kojekakvih kompleksasa sirom zemljine kugle.
Bravo momci na osvojenoj srebrnoj medalji.

Samo nam je falio suter sa m... Da gadja trojku i prebaci razliku.Jednostavno nasa kosarka funkcionise tako jedan sa m.. I da pogadja trojku kad niko ne ocekuje.

Ne nego uvek treba da imamo sutera iz senke,koji ce na -5 da zvekne trojku i da protivnika spusti na zemlju.Ovako nam Macvan puca trojke.

A to da ih Srbin nije selektirao za mladje kategorije, kad je za to bilo vreme a sad su poturice .Nemojte tako nije lepo svako se bori za svoju kategoriju,pogledajte samo koliko dece je izgubljeno u svim sportovima zbog toga sto nisu imali mocne roditelje.



Činjenica je da je Bogdanović trebao da prelomi ovaj meč jer mu je to i zadatak, kao najbolji košarkaš u toj selekciji. Ipak je tri ključna napada upropastio promašena trojka pa ulazak ispod koša gde je izgubio loptu pa opet promašena trojka. Ipak je još uvek mlad i ima vremena za njega. Kad malo očvrsne u NBA biće onaj pravi koji nam nedostaje da prelomi utakmicu.
Da se ne lažemo i drugi su mu trebali pomoći ali nije išlo. Ovi momci su pokazali da imaju volju i želju i da se bore za svoju zemlju. Svaka im čast.
Žao mi je što smo izgubili, baš mi je žao.
 
Iskrene cestitke momcima za rezultat i zalaganje,a za nepravde to je vec sastavni deo naseg zivota.Tako je dirigovan i raspad drzave a ne samo sporta,tako je bilo u Turskoj prosli put samo onda su domacini profitirali,e sada su dobili revans sa kamatom.To treba sledeci put i slovencima spremiti,samo cisto sportski.
 
Realno je bilo očekivati da će sudije da kradu,ipak ovo je bila jedinstvena prilika da slovenci nesto uzmu,narednih 20 godina oni neće uzeti ništa,to je sigurno,zato smo mi trebali da damo gasa jer je pobeda kad te kradu najslađa.Međutim naši su u nekim momentima baš loše odigrali,da su igrali kao protiv rusa dobili bi utakmicu sa + 10,Bogdanović podbacio,po meni nikako nije za idealnu petorku ali zato Marjanović jeste. Gudurić je blago rečenoi retard jedino njemu može da se desi na dve utakmice zaredom da izgubi loptu i onda napravi nesportsku.Ali ipak bez 8 igrača iz prvog tima ovo je više nego uspeh,zamislite samo slovence da su došli bez 8 prvotimaca.
Moje najveće oduševljenje jeste potez Đorđevića za mene je kralj do kraja života


 
Da dobro je i prošlo jesam se iživcirao ionako nevolim Slovence da nemaju tuđe nacije nikad se za njih nebi znalo .
 
Cestitke selektoru i igracima na osvojenom srebru. Sve je vec receno, mozda cu se ponoviti, ali ukratko. Problemi sa povredama kroz pripreme do samog finala ucinili su da selektor ima skracenu rotaciju kako za odbranu tako i napad. Bogdan ne moze sam kad nema bar jos kojeg raspolozenog saigraca da bi se Slovenacka odbrana razvukla. Ovako su ga udvajali sto nasi nisu iskoristili. Zicere i slobodnjake smo promasivali u persudnim momentima kada smo trebali da preokrenemo rezultat. Sta reci o SLovencima?? Razbili nas anonimusi Dragic i Prepelic. Nije igrao drugi Dragic koji je povredjen i igra u NBA. Lako su postizali koseve bilo ispod kosa, sa distance ili sa 9m. Na kraju ona devojka sa zastavom na proglasenju pobednika izgledala je jadno jer pola ekipe je ignorisalo, pola je nije prepoznalo. Da sam u kozi ovih iz vlasti duboko bi se zamislio. Ako tamo neko uopste misli.Zbog takvih bice sve vise Dragica, Doncica, Zagoraca, Nikolica.
 
Nas sedmorica mladih je juce gledalo velicanstveno finale i nikada se ni jedan od nas proletera nije ogrnuo zastavom SRBIJE ali nam je juce jedna predivna dama a nasa premijerka pokazala sta je PATRIOTIZAM iako je devojka studirala u Americi a rodjena u HRVATSKOJ postidela me je i ganula i naterala na razmisljanje ,unela je pozitivnu energiju dala nam je vetar u ledja .Hvala ti ANCI A posebno bih istakao i gospodina ALEKSANDRA VUCICA bez koga sigurno ova medalja ne bi bila ovako sjajna ,on je na sabi svojstven nacin sve ovo pogurao kao logisticka podrska ai drugi vid podrske i od kada je on na vlasti nasa kosarka se vratila na pravi nacin tamo gde pripadamo HVALA TI VUCICU tvoj posavsko podunavski region
 
Posebna zahvalnost i gospodinu DONALDU TRAMPU koji je mogao da je zadrzi da pomogne Americkoj ekonomiji ali nju nije mogao da zadrzi ni novcem jer je zelja da pomogne SRBIJI bila jaca od svega mogla je juce da odmara ili da bude na nekoj drugoj priredbi ili paradi ali ne ona je uradila pravu stvar OTISLA JE TAMO GDE JE NAJPOTREBNIJA TAKO SE BODRI OTADZBINA
 
Mornar ili stavi neki smajlić u post. Što mi je logično.
Ili zasluženi sendvič u.........
Sale nacionale heroj. nije Dragić anonimus, alisreća nije dala nama ni promil šanse. Ej jedini odlični plejmejker nije mogao igrati u finalu, kako dolikuje njemu. Sve u svemu, prezadovoljni smo sa drugim mestom, ali onako odličnoj Sloveniji nije bilo potrebno sudjenje kakvo smo sinoć imali.
 
Nazad
Vrh