SPORT-Opšta tema

Bili smo bolji, narocito u drugom poluvremenu i zasluzeno 1 : 0. Mozda je moglo da bude ubedljivije ali i zvezdasi su imali dva zicera u prvom poluvremenu. Ne treba kriviti mladoga Rajkovica za primljeni gol (kroz usi), sut je bio jak i lopta je dosla preko zivoga zida tako da je ostalo malo vremena za reagovanje. Decko je dobar golman i mislim da je buducnost na golu pred njim.


- - - - - - - - - -

Vidi tata, pa to je gospodin Rajkovic. Sta mu je?
Sad mu nije nista. Ubio si ga ko zeca.

:haha:
 
Poslednja izmena:
Poraz zbog mladosti,neiskustva,nespremnosti ,da je Jovic u prvom poluvremenu pogodio bar jedan zicer druga bi se prica pricala,greska Rajkovica, podrska ovim mladim igracima bice to igracine kad tad jos kad bi ostali u Zvezdi .
fire_header.jpg
 
Nece svi ostati. ko god bude imalo valjao oticice. Nesto ne vidim kolege zvezdase da se javljaju u ovoj temi posle sinocne utakmice. Cast izuzecima:bravo:
 
Poraz zbog mladosti,neiskustva,nespremnosti ,da je Jovic u prvom poluvremenu pogodio bar jedan zicer druga bi se prica pricala,greska Rajkovica, podrska ovim mladim igracima bice to igracine kad tad jos kad bi ostali u Zvezdi .
Od reci do reci se slazem. Hrabro istrpeti povremene greske vratice nam se po dobru kad tad, ako ne u klubu ono u reprezentaciji. Narocito vazi za Rajkovica jer je vec sada klasa i ako ga posluzi zdravlje i strpljenje bice velik golman.
 
Poslednja izmena od urednika:
Sigurno je da ce izrasti u pravu ekipu kada sazru kao igraci, ali na zalost onda ce ih rukovodstvo kluba rasprodati posto su Vasem kao i ostalim nasim klubovima potrebne pare.
 
Svaka cast lepa utakmica, ali naravno zna se pobednik, jedan jedini nas Partizan!!! Odlicno je idemo do kraja, titula je nasa, nema ovde mesta za druge!!! :osmeh:
 
Sramota je koji igraci igraju u Beogradskim vecitima, ako jedne godine zvezda igra dobro onda su losi momci okupirali partizan i obrnuto... Ko voli popodne da spava slobodno neka gleda nasu ligu...zali boze sto igraju fudbal i imaju oko 5000 evra mesecno platu zali boze!!!
 
Мене само занима ови што пљују тако лако по Партизану и резултату,јел погледао на почетку снимак ко све игра за партизан,60 посто су клинци,неискусно,голобрадо,против тима који има милионе спонзоре и сл...То је као да је играо Каћ против Партизана,е такав однос,и пораз је био очекиван...Сваке године су појачања све лошија тј нема их,у оба вечита и у Војводини...Сећа ли се неко Партизана и Мореире,Жуке,Диаре,Клеа.да ли би са њима овакав резултат био...Немој одмах да пљујемо по својима,сагледајмо чињенице реално и хладне главе..
За Уефу,срамота ј**** им м**** западну лоповску.
Душко опрости.
 
Odluka UEFA je kontradiktorna. Prvo resavaju utakmicu sluzbeno 3:0 za Srbiju a onda oduzimaju Srbiji tri boda. Prvo kaznjavaju Albance i daju Srbiji tri boda koja im kasnije oduzimaju.:sta: Bas me interesuje njihovo pisano objasnjenje koje tek treba da usledi.
 
Ma sve ce oni da napisu i zakon da izmisle samo da njima odgovara.Mislim da tu od sporta nema ni "S",ali sta sad da se radi.Videcemo albance kako ce da se pokazu.
 
Nisam hteo biti ironican jer to je nasa stvarnost.Bilo mi krivo onomad kada sam procitao neki su se sladili sto je zvezda iskljucena a sada?Ne mislim da bi zvezda stigla dalje ali posle Totemhema sam citao hvalospeve da sam pomislio da nisam gledao istu utakmicu.Juce sam navijao za naseg predstavnika jer nisam zarazen iako sam simpatizer crveno belih.I utakmica sa Albanijom je nasa slika odnosa prema grbu trebali smo im spakovati 3kom pa posle nek spustaju i zmaja,znalo se da nece biti lako visilo je u vazduhu.
 
::samo bes::::samo bes::::samo bes:: Sta reci o uefa mafiji ,Cavic diskvalifikovan zbog majice siptarima za dron nista, napali Mitrovica i izazvali tucu -nista,odbili da nastave utakmicu-nista, kako za propuste u organizaciji nije kaznjena Italija u Djenovi ...
images
 
O nasem fudbalu ne vredi raspravljati. Privatizacija klubova je jedini spas. Do tada smesno je trositi reci a kamoli se nervirati gledajuci ih! O reprezentaciji sta reci? Imamo par dobrih igraca koji vani u njihovim klubovima gde su dobro placeni vredni su njihovog truda. Kad su na okupu u reprezentaciji ne daju ni pola od svog potencijala!
Dok ne nailaze lepsa vremena u nasem fudbalu radujte se drugim sportovima!
Ana Ivanovic je danas u Singapuru pobedila Simonu Halep rezultatom 7:6 - 3:6 - 6:3 Nazalost nije uspela da se plasira u polufinale!
 
Nazad
Vrh