SPORT-Opšta tema

Sve je to smišljena igra zapada ka daljem ponižavanju Srbije i Srba.Prvo prijem kosova onda lepo smišljena prvokacija sa dronom i zastavom što šiptari nemogu da smisle jer nisu tolko pametni pa sada ova odluka uefe .Ako se žalimo biće još gore po nas.Ne mogu da se pomire sa tim što je Putinu priređen onakav doček i što im ne uvodimo sankcije.Da se ja pitam momentalno bi napustiti kvalifikacije Zahvaliti im se lepo i neka prime kosovo umesto nas a naši klubovi da igraju u Ruskoj ligi .Tamo će barem biti dočekivani ovacijama punih stadiona.:osmeh: Izvinjavam se za politički komentar ali sve ovo je jedno veliko sr...od politike i nema blage veze sa sportom.:ppozdrav:
 
Nekoliko poruka sam pisao i brisao.. . . . Sve ovo nema veze sa onim okruglim sarenim cudom sto dvadeset momaka pokusava na razne finte uturiti u jedan od dva postojeca gola koje brane golomani na lepom travnatom terenu. To se obesmsljava politikom . Kada bih mogao napravio bi veliki Dron i njime bi spustio u Tiranu na revans Bogdanova, kompletan sud koji ga je pustio posle DJenove i komplet CIA u, pa neka ih Albanci j.... koliko im volja.
 
Pa mi ocigledno nismo platili smrdljivoj uefa mafiji ,dok albanci jesu i otud ovakva konacna odluka .. Boli njih tuki za Putina ,Srbiju ,huligane , pare njih jedino zanimaju i parama se resavaju ovakve stvari i ne samo to .. Pa oni su kaznjeni samo zbog toga ,sto nisu hteli da nastave utakmicu ,a delegat i sudije su procenili da moze da se nastavi , kakav dron ,kakva velika albanija ,pa to se ni ne spominje u uefi , odredjena svota novaca je ucinila da se to nije ni desilo..
 
Ovaj snimak lepo govori kako nasi igraci stite albanske, ali ne vredi. Mi izgleda ne treba da odemo na to evropsko prvenstvo, neko je kanda tako rekao:

 
UEFA dodelila Srbiji prvo mesto u grupi pa je izbacila sa prvenstva Evrope http://www.njuz.net/uefa-dodelila-srbiji-prvo-mesto-u-grupi-pa-je-izbacila-sa-prvenstva-evrope/
 
Najbolje resenje je ne pratiti desavanja, manje zivci stradaju, i lakse je brate, a i manje boli....
 
Samo opusteno Dusko kakvi su dasu nasi su pa jos malo malo igraju Evropu, a ne ko komsije cim neide PENAL ZA zvezdu a pasosi im skoro i netrebau ;)
 
2is6yk2.gif
 
Poslednja izmena od urednika:
Pricam pre neki dan sa jednog kosovskog albanca. I on kaze da je sramota za oba dve drzave , i onako smo slabo cenjegi u evropi , a posle ovoga imaju i ocemu da pricaju.
 
Sve lepse od lepseg! haos.

Da znas da to nece izaci na dobro po nas. Jaki su oni finansijski, a imaju i ljude u UEFA koji njima puno duguju. Necu iznositi na cega mislim kada sam napisao da im "puno duguju" i za cega. Sve je to ista ekipa, na nasu zalost. Ako uvaze njihove prigovore a nase glat odbiju treba da istupimo sami iz takmicenja pa sta bude. Znam da bi to bilo jos nepovoljnije i gore po nas, ali nek' sve ide u tri lepe materine onda.
 
Nazad
Vrh