Cena zemlje? ( kupovina,kredit,prepis )

Ljudi su puno razocarani ,mislim unazad godinama se patili sa starim masinama nebitno kojim poljo ili kucnim, auta i.t.d.
Dosao malo bolji period sansa da se malo olaksa obnovi ponovi ali nazalost i prinudno zaduzi,da bih odjednom kao da je vreme stalo za sve nas osim za bankare tajkune i politicare.
 
Стоји да су међаши најбољи купци! Ја сам продао 19,5а, 6. класа под нагибом, за 3.000€. Његови трошкови за нотара, пренос и порез на капиталну добит.
Gde je rodjeni ako sme da se zna,mislim gde si prodao koji kraj.
 
Gde je rodjeni ako sme da se zna,mislim gde si prodao koji kraj.
Гроцка, село Бегаљица.

- - - - - - - - - -

taj zakon i varira od 10 do 20% od procenjene razlike u trzisnoj ceni.
Тренутно је 15% на процењену вредност а не на разлику (колико су ударили по сељаку не би ме изненадило да и то повећају).
 
U Begaljici imam prijatelje.Tamo se podižu voćnjaci i nasadi jagoda,a to su visokodohodovne kulture koje mogu podnjeti takva ulaganja dugoročno.Koliko sam vidjela,nekih ravnih parcela i nema tamo previše,pa ako je zemlja dobro pozicionirana - prilika koja se rijetko ukazuje se na propušta. Ostati će u vlasništvu generacijama.Ako se može,nije to uludo investicija.
 
Гроцка, село Бегаљица.

- - - - - - - - - -


Тренутно је 15% на процењену вредност а не на разлику (колико су ударили по сељаку не би ме изненадило да и то повећају).

Nije na procenjenu cenu - to je nemoguce. Ako kupis nesto za 90.000 EUR pa prodas za 100.000 EUR onda ne placas na procenjenu vrednost 15% sto iznosi 15.000 EUR nego na razliku sto iznosi 1.500 EUR.

- - - - - - - - - -
Danijele,
To je samo primer za okruglu cifru. Ako uzmes 10.000 EUR ista je racunica u procentima :)
 
Гроцка, село Бегаљица.

- - - - - - - - - -


Тренутно је 15% на процењену вредност а не на разлику (колико су ударили по сељаку не би ме изненадило да и то повећају).
Tebalo bi na razliku jer ti je ta razlika kapitalna dobit.
 
Nazad
Vrh