Lemken

sto se tice kvaliteta to je bez premca lepo radi bez reci . a sad jedino mogu reci da bar po meni mozda za nijansu lepse slaze zemlju i sitniju zemlju nego fogel . a da poredim sa kvederlandom nemogu zato sto ovde toga nema , niti sam ikad video da radi :D
 
juče u temrinu na vasaru bila su tri obrtača ,dvobrazni 2 trobrazna,1 3x30 i jedan 3x35.Mislim da je za 3x35 cena bila oko 2600e uzeo sam broj od ćoveka pa ako koga zanima neka se javi,prodavac je iz zmajeva
 
da 1000eura bio je zakačen za zetora 50-60ks 2x30 samo mije malo bio nizak od njega nisam uzeo broj,ali sigurno ce biti tamo sledeći vasar
 
imam lemken opal 110-trobrazdni obrtac i jedna strana mu je izgleda bila negde zapeta i nesto malo iskrivljena ali dovoljno da ne rade isto obe strane.Zanima me da li se neko bavi sa ispravljanjem pluga ili pluznog tela? i ako je moguce u mojoj blizini :D
 
2na1e2c.jpg
2evtgs4.jpg
2hphr9e.jpg
Uzivajte u ovim lepim slicicama. :ppozdrav:
 
Ja cu da pitam. Ali mogu ti odma reci da je preskup. Ja uglavnom odma stavim cenu za nesto sto mislim da je interesantno za nase trziste. A doduse za 5obrazni nikada se nisam ni raspitivao. Dobices tacnu cenu koliko kosta u garazi. :cao:
 
Zdravo. Ovaj 5obrazni plug LEMKEN Opal kosta 10990e. Bez prevoza. Nisam pitao koliko je radio , ali sam mu pipao daske tamo gde se najvise trose. Uopste se ne poznaje da je radio. :ppozdrav:
 
Ekstra ti je prinova ali koliko te kosta to zadovoljstvo
Post je spojen: [time]1296108147[/time]
_________________________________________________
gabricn je napisao(la):
imam lemken opal 110-trobrazdni obrtac i jedna strana mu je izgleda bila negde zapeta i nesto malo iskrivljena ali dovoljno da ne rade isto obe strane.Zanima me da li se neko bavi sa ispravljanjem pluga ili pluznog tela? i ako je moguce u mojoj blizini :D
Pa zavisi sta je krivo neke stvari mogu a neke ne da se isprave
 
Ali sve se da namestiti i ispraviti mozda mozes i sam to da uradis ako je samo nosac glave kriv to je lako ,moze na neku presu malo vecu ili da grjes sa autogernim aparatom .ja bih probao sam pa sta bude .
Cale je moi ispravi nosac glave od leoparda pre dosta godina bio je uvrnut grejao ga je i nista mu nije falilo nije se krivo na mestu de je grejan
Post je spojen: [time]1296108688[/time]
_________________________________________________
miroslav78 je napisao(la):
pa bila je dosta skupa...3700 eura u
Pa dobro bar imas plugcinu .nego ko uvozi te plugove i slicne mene nesto zanima tako nesto slicno
 
Nazad
Vrh