Registracija traktora kombajna i prikljucnih masina

Da li je istina da za reatest kuke traze 40 000? stric ima jugica 90 godiste sa fabrickom kukom(tako je izasao iz fabrike)i cuo je da toliko kosta,pa me pitao da mu sasecem sve...dokle ovo ludilo ide ako je tako-pa skuplji reatest nego jugic!!!
 
Juce me zvao covek kome sam prodao kombi Iveco Daily 65c170 kaze ne moze da se registruje nema zavesice pozadi :haha: I stvarno odem i ja na tehnicki kaze nema zavesice i ne moze da se registruje, na pitanje kako zavesice uticu na tehnicku ispravnost nisu znali da mi odgovore :osmeh:

Za 5 min stavljene zavesice i resen problem, pa onda jos brze skinute :haha:
 
O kukama svi pricaju razlicito,jedni nemoze jedni moze,ja je danas skino bio na tehnickom i veceras vratio cao zdravo,kupljena nova tablicu ima papir nema,zaboleme uvo.
 
Mora atest ako je aftermarket i to ne nalepnica sa kuke neko A4 format sa pecatom Masinskog ili AMSS.

Ako je fabricka samo homologacija.

Tebi po zakonu kuka ni ne sme da bude montirana ako je EURO tako da svakako si u problemu kad te zaustavi.
 
Sad postavljanje kuke izadje skuplje od auto prikolice... i sve prolazi u tisini i uzima zamah i otvara kapiju za jos gore iskoristavanje hipnotisane gomile...
 
Momentalno jeftinije uzeti nekog poly pikapa,a i to je pitanje sa tehnickim sada koliko ce zezati..
Jedu ono se ne jede...
 
A ako recimo kupim i namontiram polovnu original kuku za auto ? Sta se onda desava ?

Moras da ides na atest :osmeh: sto je najveci biser EURO kuku smes sam da skida s samo ako je na kopcanje, ako se fiksira zavrtnjevima onda ne smes jer u atestsu stoji kojom silom se zatezu zavrtnjevi i serviser mora kilo kljicem da ih zategne i udari pečat :haha:
 
Kako da znam jel fabrička kuka ili ne ? Imam neki zeleni list šta tu treba da piše? Imam poslednja dva slova žž na tablama jer to znači nove table i saobraćajna ili važe dok mi ne istekne saobraćajna?
 
Poslednja izmena:
Evo gledam Urosa I slusam o registraciji prikolica
Izgleda da cu I na dalje biti TERORISTA NA DRUMU!!!!

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Mislim da je zbog peripetija oko tehnckih pregleda i visoke cene goriva trenutno najbolje resenje koje imamo da pocnemo da opet obradjujemo zemlju konjima i volovima.
Naravno i da ih koristimo umesto automobila
To Srbijo
 
Nazad
Vrh