Massey Ferguson

Poljaci :osmeh: . Manjević , Što bi reverzer imao zub , pa to je obični električni prekidač . Drug mi ima takav traktor , vozio sam ga malo , čini mi se da reverzer ide totalno meko.
 
Izvinjavam se za O.T. ali evo jednog sa imanja koji ima preko 20 000rc,nigde mazan i farban.Stavio sam ove male slike da ne kvarim temu,koliko znam menjac nikad nije diran.

 
Galicije da se razumemo,sam si napisao da nece da rade generalnu jel je neisplativo,,i po logici stvari nece ga dati u otpad nego ce ga prodati i gde ti traktori zavrsavaju nego po istocnoj Evropi.Slazem, se sa tobom da mnogi farbaju da bi prekrili nesto ili da navuku musterije.Ali mnogi farbaju i zbog sebe kad pocne vremenom farba da korodira.Meni je konkretno kabina korodirala pa vec kad je skinuta prefarabali smo ga celog.Tako i to farbanje treba uzeti sa rezervom.
 
A sta treba raditi ofarbati samo kabinu ili blatobran ,ovako vec kad skidas limove sve zbog kabine a moras ,sto ga ne prefarbati to je svega 2 do 3 kile farbe vise.Al bar izgleda lepse .
 
Да не дужим више на теми...О укусима се не расправља, јер ми одосмо у дебели ОТ.....

- - - - - - - - - -

Камени

па што окачи пољака сунце ти пољубим...па јел то западна европа...атлас у руке, па види ди је Пољска:haha:
 
Ljudi polovan traktor je kao tombola...
Kako koga opali i to je to...
Kada neko hoce da kupi traktor on ne gleda boju i limariju vec brezone, poluge, kako traktor dimi,kako radi u brazdi i td...a to sto mi volimo da nam nasi mezimci budi kao da su tek iz fabrike izasli to je stvar ukusa...
 
- - - - - - - - - -

Камени

па што окачи пољака сунце ти пољубим...па јел то западна европа...атлас у руке, па види ди је Пољска:haha:


Dal je poljak ili ne ali oni su u uniji ! Nedavno je jedan naš član uvezao traktor (ne sećam se marke) sa prevozom na kućnu adresu baš iz te evrope, doduše ne iz zapadne kao što ti veliš !
 
drugari !!!!!!!!!!!!!


hitno potreban bocni reduktor za kombajn masey 530L , u koliko ko ima koju adresu ili ima reduktor javite !!!! Covek stao u njivu u sred zetve !!! Unapred hvala !!!
 
Nasao sam MF 3655 - 95. godiste. ono sto me buni na www.tractordata.com kazu da ima 100 konja a covek kaze da ima 155 (pa i oznaka na to ukazuje). Jedna prednja guma je losa, ima problem sa dovodom struje do kompjutera, 11000 radnih sati, promenjeno kvacilo...Da li neko ima iskustva sa ovim modelom i koja bi mu bila realna cena za to godiste?

0911653596.jpg
 
Imam ja sličan, 3635, puca od snage. Ovih 5 godina uradio mu pumpu, dizne i glava išla dole nove vodilice i ventili. Majstor kaže da je razlog što su izgoreli jer su bili raspušteni, zazor bio0,90. Cilindri unutra ko novi bez ajnzeca. Menjač i hidraulika tip-top. Mana im je hoće dimiti crni dim najviše dok ubrzava.

 
mana sto hoce dimiti crn dim. hahahahahaha, ovakvi komentari me mogu nasmijat i u najgorim trenutcima. :haha:
 
Hoću reći da izbacuje puno više crnog dima nego što bi trebalo i to im je mana, bar većini ovakvih koje ja znam, šta je tu smešno? Što je nečiji traktor ima problem?
 
Kico@ Dobro radi ovaj IMT sa deflektorima .Nije se pokorio overumu sa pretpluznjacima .
 
Nazad
Vrh