Massey Ferguson

Treba mi druga felna, ova moja pucala vec par puta. Moje su vec 42''.

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
To je felna sa livenim srcem,ne?Skoro svaki masej koji sam gledao ima puknute felne,rekao bih da je zid pretanak za silu koju trpi felna...a da i ne pominjem tezinu traktora od preko 9 tona+neretko masine koje su okacene nazad od tonu-dve...vidi kod bendeksa,mislim da ima,al cena...
 
Ima Bendiks, trazi samo 700 €. Tanke su jako. Ubije ih plug i teska drljaca.

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
 
To je felna sa livenim srcem,ne?Skoro svaki masej koji sam gledao ima puknute felne,rekao bih da je zid pretanak za silu koju trpi felna...a da i ne pominjem tezinu traktora od preko 9 tona+neretko masine koje su okacene nazad od tonu-dve...vidi kod bendeksa,mislim da ima,al cena...

Mozda i nije ta felna tanka koliko je taj traktor pogan na gasu.
 
Interesuje me kako su se pokazali traktori 81xx serije ako se nevaram imaju mehanički menjač i proizvodili se 95-99god šta im je slaba tačka i kolko im je radni vek kolko rč i sl.
 
Zikabog ima 8160.On je merodavan da ti nesto vise kaze.Kod mene u firmi su se pokazali vise nego odlicno.Imali su oko 14000sati bez kvarova.Radili samo najteze.Daleko bili bolji za povuci od super titana od 190ks.Odlican odnos tezine i snage.
 
Menjac,dynashift...ja sam radio na mom traktoru sada,isti je sklop kao 8160..otvorili,sve pregledali i sad ga sklapamo..
 
Povedes majstora sa sobom. Ponese instrumente za ispitivanje pumpi i to ti je.. i odmah ga otvoris i sta nevalja promenis.. ako ne uradis na vreme e onda je to sve preskupo.
 
Montirano je.. u petak ili subotu spajamo sve...na njemu bilo kvacilo od 3680,sad je stavljeno fabricko..uzeli novo komplet.. a sad mi ostala ta korpa i jos delova da prodam.
 
ja sam moj 6180 malo pomalo celog rastavio, zimus menjc komplet ,dinasift i kvacilo .Onda prednji trap sve lezajevi caure spone aksen bolcne to jest lezajeve. onda ramena hidraulike i osovinu i caure sve novo stavio .Sad trenutno poskidao trube da sredim kocnice lezajeve plu osovina semeinge. pumpa hidraulicna i hladnjak . i sve me to kosta oko 8500e sa time da nisam platio ruke sem dinasifta i menjaca bendiksu,dok sam masinsku obradu odradio coveku setvom.Traktor sam platio 11500e ostala je jos instalacija malo iskrpljena ali je sve ispravno, motor je ok posto je radjen pre nego sto sam ga ja uzeo a verovatno cu i istalaciju odraditi
 
Poslednja izmena:
ja sam moj 6180 malo pomalo celog rastavio, zimus menjc komplet ,dinasift i kvacilo .Onda prednji trap sve lezajevi caure spone aksen bolcne to jest lezajeve. onda ramena hidraulike i osovinu i caure sve novo stavio .Sad trenutno poskidao trube da sredim kocnice lezajeve plu osovina semeinge. pumpa hidraulicna i hladnjak . i sve me to kosta oko 8500e sa time da nisam platio ruke sem dinasifta i menjaca bendiksu,dok sam masinsku obradu odradio coveku setvom.Traktor sam platio 11500e ostala je jos instalacija malo iskrpljena ali je sve ispravno, motor je ok posto je radjen pre nego sto sam ga ja uzeo a verovatno cu i istalaciju odraditi

Gde kupuješ delove?

Kakav menjač imaju ova 81xx serija kažu da je mehanička?
 
Nazad
Vrh