IMR - Rakovica

To nije nikakav problem, rakovicina hidraulika tako radi ,saf17 se prebaci na kipovanje kad su poluge u donjem polozaju ,rucica za podizanje poluga se onda podigne gore i kipovanje radi.
 
c83154c25ab3d9bf51e0cd0a51880d1d.jpg

Uslikao danas kod prijatelja, pripada njegovom prijatelju. Koliko sam video unutra je sve sredjeno tip top i ubaceno neko vazdušno sedište koje na oko strava izlgleda. Uglavnom, sredjivanje je koštalo nekih 9-10k.

Sent from my HTC One mini using Tapatalk
 
Pozdrav svima.
Molim vas ako mi neko moze pomoci vezano za procenu svoje rakovice. Svi pricaju za neke sejike neke egipcane koji kupuju i sakom i kapom te rakovice. Imam rakovicu 83 god. nije pucao blok niti varena prvi vlasnik. Ove zime promenjene gumice na hidraulici, nove dizne, anasear i alternator servisirani, opran hladnjak, promenjeno ulje u diferencijal, hidrauliku i motor. Ima kabinu siroka, uradjen nov krov, instalacija pretresana, sva creva nova promenjena. Gume napred losije nazad 70 posto. Dali mi neko moze reci koliko bi mogo dobiti za nju. Uradio sam je za sebe ali ce pasti trgovina za drugi traktor i ne znam koliko bi mogo traziti za takav traktor u takvom stanju.
Moze i na privat. Izvinite i nemojete mi zameriti na pitanju
Unapred hvala.
 
Je l' zna neko koje su dimenzije čaura u rukavcu prednjih točkova Rakovice 65? Takođe me zanima da li neko zna telefonski broj Rakovičine prodavnice rezervnih delova, da l' u fabrici ili negde drugde u Beogradu - ne znam (nešto mi se po glavi mota Tošin bunar u Beogradu, al' moguće da sam pomešao sa nekom drugom radnjom).
 
Drustvo treba mi savet. Danas otac probio hladnjak na r76, moram da ga menjam. Interesuje me sta uzeti imate li kakvu preporuku, neko lose ili dobro iskustvo.
 
Danas u toku sejanja hidraulik na rakovici poceo da zeza nece da dize poluge cuje se kao da nesto zuji samo pod punim gasom dize kad je podigao nema da padaju niti cupkanja sve normalno samo treba pun gas da dize i to dosta sporo dize pre 2 dana mi se ucinilo da sporuje dize pa sam dolio litar sae30 sad sam skinuo filter nije prljav traktor ima samo 300rs...

Послато са SM-G355H уз помоћ Тапатока
 
Ne znam sad je vec kasno kaze bas cale jer on je sejao posle 2-3kruga je pocelo da zeza kad se zagrejao videcu ujutru kako ce da se ponasa ako ne mora da zovem nekog majstora jer mi jako potreban samo sto je vreme dozvolilo da se radi on zeza

Послато са SM-G355H уз помоћ Тапатока
 
Bili su majstori koji su radili u servisu problem su bile gumice jedna je bila pokidana na pola sad radi bolje nego nov

Послато са SM-G355H уз помоћ Тапатока
 
Josif92. Dali je ta tvoja rakovica bila mozda u oglasima, i kako si zadovoljan istom
 
Jos uvek je u oglasima ne znam koliko si pratio imao sam jako velikih problema sa proslom pre negosto sam dobio ovu drugu sa ovom nema problema za sad ima oko 100rh prvi kvar je ovaj hidraulik sad i menjao sam 2 puta semering radilice ali ne vredi opet curi i semering servo pumpe,motor kod ove je dobar menjac nema problema samo jednostavno razocarao sam se u rakovicu i ne treba mi vise

Послато са SM-G355H уз помоћ Тапатока
 
Pratio sam sta se desavalo, zato i pitam kakva je ova druga, zanimljivo ljudi su kod nas zadovoljni sa novim, izgleda nemas srece sa IMR. Pozdrav.
 
Bili su majstori koji su radili u servisu problem su bile gumice jedna je bila pokidana na pola sad radi bolje nego nov

Послато са SM-G355H уз помоћ Тапатока
Verovatno da nije ona ploca ispod sedista bila dovoljno stegnuta ili se otpustila pa je prosviralo gumicu.Proletos se i meni to desilo i ujedno do sad i jedini kvar odkad sam je kupio.
 
Ne znam sta je bio uzrok boga mi sve je bilo stegnuzo jako bas je rekao jedan ko je ovako stezao srafove sad je ubacio i neku cauru i rekao da necu vise imati problema nikad sa hisraulikom i mogu da kazem da nikad ovako lepo nije radio hidraulik sejalicu koja ima prazna 800kg ni ne oseti na ler gasu dize kao luda

Послато са SM-G355H уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh