Claas

20z8wia.jpg





 
Claas je odlican traktor samo uvoznik je ::lose:: Kod nas u selu ima Celtis 446, sve je bilo ok samo su coveka zavrnuli za tanke tockove. Naplatili mu i do dan danas nisu isporucili. :zli:
 
Videćemo do kraja šta će biti bićete obavešteni iz prve ruke i onako kako je za sada ide sve po planu kako smoo se i dogovorili. :ppozdrav:
 
moj celtis 456 102 ps bio 35 500 sa pdv-om kod nas a bez 29 050 eura... jd motor i tak ima nes malo od opremice nista strasno ali taman ono sto treba... u svakom slucaju dobar izbor i nadam se da ce te sluziti duuuuuuuuugooooooo...... :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: ::prica::
 
banePA je napisao(la):
Claas Information System-CIS, a jel znas mozda koja je cena sa cebisom?

Imam ja ponudu od prije 2 godine, Arion 640 cebis*, 95 000€ + pdv ...
Skuplji je bio od JD 6930 premium.

( HR je u pitanju )* :ppozdrav:
 
ZRENJANINAC je napisao(la):
Kako si zadovoljan sa potrošnjom goriva pošto vidim da je motor jd.? Imaš slike ?
ako mene pitas sto se potrosnje tice, uh dobri su potrosaci kad ih vrtis do kraja vec oko 1900-2000 okretaja je ok, cuj ja sam zadovoljan sto se tice traktora, koliko para toliko i muzike sto rekli nasi stari... sala mala jel i nije bas malo novaca.... neki su mi dan radili veliki servis, znaci sva ulja i svi filteri cijena prilicno zadovoljavajuca i ja zadovoljan....
 
Nazad
Vrh