Claas

to znam al ima i ona,dogovor je dogovor!da ti kasnis sa uplatom da vidis kako bi bili azurni sa opomenama!
 
Nemogu da grešim dušu rekli su mi ako mi treba traktor da dođem daće mi njihov dok ne stigne moj.Ali nije fer nisu trebali govoriti rokove ako nisu sigurni.
 
Druze samo nek bude sve na traktoru, od opreme, a za rok isporuke..... Takav ti je Almex!!! Kod njih sve moze kada treba da se uzmu pare...
 
Ne brini,stice ti on na vreme,neces jos ici da setvospremiras :haha: ako vec budu ozbiljnije okasnili onda im pripretis jednom dobrom reklamom u ,"poljoprivredniku" ili tako nekim novinama :haha: :haha: i da vidis onda kako ce ti se umiljavati i biti dobri.
 
Znam da sam otisao van teme ali kad stigne nov traktor ,iz fabrike treba li njega razradjivati ili moze odmah u brazdu ? Mislim na ove zapadne
 
Malo je :off_topic: ali kad smo uzeli rusa 820 iz Madjarske razradjivanje je teklo ovako:prvi dan doteran,drugi dan drljaca,treci dan plug regent 2 brazde, cetvrti dan regent 3 brazde i bio je razradjen...
 
Meni je receno da ce traktor stici do 10. marta. E sad ako se vreme prolepsa do tada onda ga prvo ocekuje rasturivac stajnjaka i cisterna za osoku (oko 20rh), pa gruber ili plug 2 brazde da se taj stajnjak zamesa sa zemljom ili zaore i onda setvospremac i tako dalje... :D
 
A meni je jedan rekao 6 a drugi 8 marta :haha: :haha: :haha: ko tamo koga :sta: . Ako stigne ići će malo u transport da vuče Ureeu a posle u setvospremiranje. :D :cao:
 
Sta se plasite Almeksa :haha: stici ce nekupuje se nov zapadni traktor svaki dan tako bi i ja da sam na vasem mestu ustvari bilo ko razmisljao svaki dan kad ce stici,kad ce stici... jedva cekam da se provozam
 
ja mislim da ce te dobiti traktore za 1.april..............aprilililiiiiiiiii ::namigivanje::
malo sale...........ma samo da stignu a godinu dana tamo vamo nije neka stvar :D
 
Vec sam pisao u temi, kod nas u selu je kupljen Celtis 446 i do dan danas mu nisu stigli uzani tockovi (traktor je kupljen 2009). Takodje jos nesto od opreme nije imao sto je poruceno, pa su mu malo spustili cenu. Bilo je tu jos nekih problema...
Nisam upoznat da li je porudzbina overena kao u tvojem slucaju.
 
Nazad
Vrh