Chat 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Gospode Boze, baci ciglu,i budi precizan.............
 
"Relnu" :sta: ...
Ne znam ni ja...
Budi sretan što imaš i "takvog" oca, (mada, iskreno, ne znam što se stalno žališ "Upravi Vodovoda" ) nego nikakog...
Sigurno ni on nije sretan s tobom, al' šta ćeš, rodbinu ne možeš birati, već šta ti onaj odgore udeli...::suncanje::
 
Sreca he velika kad dete prestigne roditelje u svakom smislu,
A kako je roditeljima kad gledaju dete koje nemoze da im pridje, a kamoli stigne I prestigne!
Ja mog ucim vec 15 god kako se koristi co2 aparat Al NE ide
Tri hidropack pumpe je sprzio ne navuce vodeni stub pa radi na suvo!
A o problematici maticenja ovaca nesmem Ni da pricam, isterao mi 7000e iz dzepa

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Sreca he velika kad dete prestigne roditelje u svakom smislu,
A kako je roditeljima kad gledaju dete koje nemoze da im pridje, a kamoli stigne I prestigne!
Ja mog ucim vec 15 god kako se koristi co2 aparat Al NE ide
Tri hidropack pumpe je sprzio ne navuce vodeni stub pa radi na suvo!
A o problematici maticenja ovaca nesmem Ni da pricam, isterao mi 7000e iz dzepa

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока

Kakav je ucenik bio?
 
Jos samo treba na napisete kad vam se deca, bilo kojeg uzrasta ili roditelji useru u pantalone, ili koliko cesto, pa da stavite tacku po ovoj temi.:haha:
Neverovatno sta se sve moze procitati, odnosno sta i o kome se sve pise javno.:haha: Ali ujedno i zalosno!
 
Momosaric,
сад видех твој проблем,није да није ништа али није ни трагедија.дешава се, мада те што нису пазили не оправдавам.
поступак санирања озледа на стаблима би требао бити :
-очистити колико се може терен око озлеђених стабала
-очистити озледу на сваком стаблу тако што ћеш одсећи,истругати очеткати све што је одваљено,ишћупано,оштећено да буде глатко колико може
-инсектицидом и бактерицидом намазати озледу и око озледе па кад се осуши танак премаз плавим каменом.
то ћеш поновити и на почетку јесени по с у в о м дану .
ово би требало да се ради сваке године у рано пролеће и рану јесен бар 5 година.

биљке имају моћ регенерацује али им треба у томе и мало помоћи а теби одговорном домаћину ово сигурно неће бити тешко.

-

- - - - - - - - - -

То што нема великих и малих слова није до мог правописа већ је до Googla.Уме Он то повремено да се нашали.
 
Moj stari?Stari je masinski tehnicar sa 5 stepanom bio vrlo dobar djak

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
On vrlo dobar:haha:onda jednostavno nece da te slusa,sa vrlo dobrim uspehom on bi znao da radi sa tim masinama,sa dobrim ne bi znao ,gresio bi,ja kad se setim kad sam isao u srednju skolu ,ja nisam mogao da verujem da su dosta njih dobili trojku na zavrsnom radi ono meni ni za 2 nije,moj zavrsni rad je bio mnogo bolji sa ocenom 5
 
Hvala deda lalo . Pokušaću uraditi tako iako je prošlo 5.6 dana.
A "nikola 720p " , dobar je . " Znam mu roditelje , dobri ljudi , nemaju djece ." :haha:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh