Torpedo

Imam 45ticu 31 godinu,6000rs samo je zamenjena osovina rikverca i zubcanik i lager sa 20l euro dizela mogu da radim i da zaboravim kada sam nasuo. Malo sam imao problema sa hidraulikom ali sve sam resio. Sve u svemu kako rekoste gore vodis racuna duplo ti vraća,i nebih ga dao ni za jedan drugi traktor koji se nikada neće prodati.

Послато са HTC Desire 650 уз помоћ Тапатока
 
Ja imam 55-icu dv, moze da povuce skoro pa kao imt 560. A razlika u potrosnji ogromna. Koliko mi je samo para na gorivu ostavio...

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Ja imam 55-icu dv, moze da povuce skoro pa kao imt 560. A razlika u potrosnji ogromna. Koliko mi je samo para na gorivu ostavio...

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
Nebih se slozio da su motori 912 ekonomicni jos bi se proizvodili
Drugar ima Adriatic TD55 DV I nemoze da zapne u brazdi sa 560
A 75 isto tako ne moze da zapne sa 577
A o Torpedu 60 necu Ni da pricam!!!
Opet ponavljam ko je kupio Nov I pazio ga sluzio je dobro isto tako je nas 533 de luxe isterao 14000h da nije pipnut ni motor ni menjac ni hidraulik ni volan samo trap I Bosch pumpa a prodat je sa prvom lamelom

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Posle prve popravke menjaca pitao bih vas za misljenje.Neprevazidjen traktor za kardanske radove i za nista vise,sto rece jedan veci paor taj traktor treba da bude parkiran na njivi dodjes kolima na njivu odradis posao i sa kolima se vratis kuci.
 
Zavisi i ko vozi,ako je pametan,zna torpedo godinam da sluzi bez ikakve opravke,sad sto ima ljudi koji i pesak pokvare,to je druga stvarg.kod nas ih ima jako puno,stavise,svaka kuca koja se bavi poljoprivredm,i to po dva i vise kmada,i ne da sluze i malo trose, nego su i izdrzjivi..ali puno je i do odrzavanja,
 
TRENUTNA SITUACIJA
Toliko od mene veceras
706f14d49ad224f86b52f3fbd1532838.jpg
f7c82713a0e73a23666705e77eeafed6.jpg


Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Ono sto zapravo fali jesu dobri majstori i kvalitetni delovi ,jako je malo majstora koji znaju da oprave menjac od dajca to je bar moje zapazanje jer ja nevozim torpeda ali mi se svidjaju zbog male potrosnje a sto se tice brzine drugovi moji krenite ranije i nema problema svud se stize:ppozdrav:
 
Nije to nesto previse manja potrosnja ako se i ostale vozi kao torpeda, a i brze posustaje recimo 75 od 577.
 
Nije to nesto previse manja potrosnja ako se i ostale vozi kao torpeda, a i brze posustaje recimo 75 od 577.
Nema sanse da bilo koji TORPEDO zapne sa IMTEJCEM u klasi
Td40- 540-542
TD 45_48 -549
Td55-60 -560-565-567
Td75_577
Td90_5100-5106
Nemoze TD da PRISMRDI IMTEJCU Ni po odrzavanju i zahtevnosti osetljiv je ko gradska mlada, nezan ko DEVICA, spor ko babetina, urla ko tasta!!!!

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Jos ja cuo da je torpedo manji potrosac svi ga hvale kod nas,padalo mi vise puta na pamet da prodam imt-ejca pa da dodam malo para za torpeda
 
Nema sanse da bilo koji TORPEDO zapne sa IMTEJCEM u klasi
Td40- 540-542
TD 45_48 -549
Td55-60 -560-565-567
Td75_577
Td90_5100-5106
Nemoze TD da PRISMRDI IMTEJCU Ni po odrzavanju i zahtevnosti osetljiv je ko gradska mlada, nezan ko DEVICA, spor ko babetina, urla ko tasta!!!!

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока

A zasto je onda u toliko zadruga bilo tako puno torpeda,a ne 577?barem po licitacijama sto su bile,malo kad je u pnudi bio neki 577,a koliko je bilo75ica?
 
Svaki traktor je dobar,samo ko sta voli i moze da priusti...iako ga ja ne posedujem iskreno kod nas je torpedo na boljem glasu od imt-a
 
Ja sam imao nekoliko godina 75 specijal sa vucom, ne mogu ja reci udoban je i slusa super ali spor i manje snage nego neki drugi u tom rangu, svidjalo mi se sto je tezak i uvek vuce do duse sporije ali ide.
 
Nazad
Vrh