Pneumatske sejalice za kukuruz

Odg: John Deere

ovakva samo bez kutija za djubre :cao: :ppozdrav:

339ndbd.jpg
 
Odg: John Deere

Majevicka ima oko 800 kg. Uglavnom odosmo u off.
Malo mi je to velik propust JD da ne moze da digne 1150 kg , pa kod nas seju sa imt 558 i majevickom bez problema. Ako je istin onda je to velika sramota za JD.
 
Odg: John Deere

vukao sam je sa jd 5725 ali nemoze da je dize pa sam uzeo jd 6330.... :off_topic:
Post je spojen: [time]1296423134[/time]
_________________________________________________
ja ti kazem kako jeste....
 
Odg: John Deere

Boki-Vl je napisao(la):
cicimoric je napisao(la):
moguce, ja imam takvu sa fiksnim ramom i ima tacno 1000 kg ( bez kutija za djubrivo ) + 150 kg semena staje
I to vuces sa Belarusom 820 sorry :off_topic:

da sa 82.1 i 200 kg tegova napred bez ikakvih problema. Tako vec 3 sezone poseje u svakoj po nekoliko stotina jutara
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Kod nas u zadruzi imt 565 sa spoljnom hidraulikom nosio 12redi rau sejalicu bez vecih problema,jedino kada seje soju nabiju mu jos tegova napred
 
Odg: Sejalica za kukuruz

da li neko baca djubrivo sa sejalicom?ima li tu efekta ili je bolje baciti pod tanjuracu?
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Bio sam kod Metalorada pre par dana bas kad je frisko bio ofarban i zapakovan taj tocak. Kaze da je prekopirao od negde iz Hrvatske i da je tamo platio 320 e. Taj originalni tocak mi je pokazao kod njega ispred radionice. Ovaj njegov kosta 180 e.
 
Odg: Sejalica za kukuruz

srdjuanzorz je napisao(la):
Ja tu ne vidim skidace zemlje sa tih guma, ili se to psebno kupuje.
Netrebaju nehvata se zemlja na njih
Post je spojen: [time]1296851169[/time]
_________________________________________________
Danger jer taj mali tockic ispod nabijac semena,od koga si kupio ,mene zanima samo taj mali tockic jer imam te velike gumene na sejalici
 
Nazad
Vrh