John Deere

Ako je 1000 to i nije puno...Ima tu i neki filter žičani(metalni) u samom menjaču moguće da je zaprljan jako i zato neće da ide traktor...U Bečeju je majstor za te starije John Deere čovek ih zna u sitne šrafove radio u PIK-u nekad JD-e a sad ima jedno duže vreme svoju radionicu...:ppozdrav:
 
Ja bih ovde pokusao malo spustiti cenu, ali bih ga svakako uzeo.
Koliko vidim sve je fabricko stanje, i jedno zimsko sredjivanje bi ga dovelo u stanje 'kao nov'.
 
  • Like
Reagovanja: FL
FL druze to sa slika po mom misljenju ne vredi ni cent vise od 5000e.Ako bi mogao za jos 1000e sa svim troskovima i dazbinama da ga imas ovde u Srbiji mozda i nekako.Mada uzimajuci u obzir cenu delova u ovom stanju ne bih kupovao taj traktor.Bodu mi oci one pedale kvacila i kocnice,ono je brate mili izlizano za medalju od koriscenja.Ja recimo imam Landin-Zadrugar sa oko 25 000 radnih sati 2x ful generalna i osvezenje motora i manje su mu duplo izlizane pedale od ovog JD-a.OK kontam sa slika da je traktor imao prednji utovarivac pa je mozda mnogo cesce korisceno kvacilo-kocnica al svakako ovo ispod 15-20 hiljada radnih sati nije sigurno.
 
  • Like
Reagovanja: FL
Kod nas ima jedan takav al 100% uredan i gume su mu Ok i nema da mu sta fali. Traze ljudi 7000 za njega i ni cent manje. Misje da je JD star 20-30-40 godina i dalje roba na cjeni...
 
  • Like
Reagovanja: FL
Mogu oni da traze i 20k, to je njihovo pravo, ali da li ima ko ce to platiti. Kod nas ima jedna izreka da poslednja budala nikad nije umrla :osmeh:
 
@mirosti
mozda bi moglo spustiti nesto cenu,ali mislim da je tako kako @paorpaor kaze-realno vredi 3 do 4K evra.Receno da ima 15000r.casova,prema izlizanosti prdala mozda vise...
Nepovoljno sto je 1980 godiste-obicna kabina i rucice menjaca u sredini,snaga 90KS,dok pocev od 1991 polukruzna kabina,poluge menjaca desno,snaga 100KS-vise bi odgovarao...
 
Задњих 20 страна се пише само о тракторима од 100 кс па на горе. Има ли неко ове мале 5055Е , 5065Е , 5070 М да напише какви су . Има и нас малих гологузана којима западају за око мали Џон Дирови макар били и из Индије. Или само мени западају за око :sta:
 
Dok sam spremao za pšenicu komšija sejao ječam.Pitao ga da se menjamo,ja njemu 560 on meno Džoordja i 100 evra.:osmeh:
wwb6gy.jpg
 
Trebam li obratiti posebno paznju na nesto oko 6910 kad gledam? Ili je traktor bez mane. Sledece nedelje bi trebao ici da pogledam jedan.

I da li ovako izgleda palica od PowerQuad menjaca? Kako rekoste ti menjaci su zakon



Ili ove, ovde pise na slici PQ

 
Nazad
Vrh