Subvencija za mehanizaciju

Zivis u drzavi Srbistanu, a ne u Nemackoj, Austriji, Danskoj, Norveskoj...
 
Skoro 2 meseca je bio konkurs, ja sam pripremu dokumentacije zavrsio za 2-3 dana. Cena dokumentacije je bila oko 450din din (postarina za brzu postu i postarina za kovertu ka upravi za agrarna plaćanja) plus gorivo za jedno tri puta do opstine i to je to. I ja sam kasno se raspitao pa sam poslao u zadnjih 10 dana trajanja konkursa, pa ako daju daju, smatram da nisam imao pa izgubio. Ako ne daju bar necu morati u nove kredite.

Послато са F3111 уз помоћ Тапатока
Za čega je bio konkurs dva meseca?
 
To je konkurs za vocarske, vinogradarske i povrtarske traktore.

Послато са F3111 уз помоћ Тапатока
 
To sto je tako pisalo u pravilniku, nema nikakve veze. Ovo je bio konkurs za bilo koji traktor. Prilikom uzimanja predracuna, dovoljno je bilo da prodavac napise izjavu da se traktor moze koristiti u pocarstvu i povrtarstvu, sto je i jedna od obaveza. To je sve. Automatski prolazi. To sto recimo tafe 42 nije na oko vocarski traktor, nema nikakve veze. On moze recimo nakaciti tarup ili frezu i uci u vocnjak. Kraj.
Jedan od uslova je recimo bio da imas prijavljeno u trezoru u svojoj biljnoj strukturi 1ha voca ili povrca. Promena bilo koje parcele iz recimo psenice u krompir traje nekoliko minuta, i eto, ispunjen i taj uslov koje je bio neka zackoljica.
 
Nema potrebe. Mogli su da stave direktan uslov tipa nesto oko kabine, ili recimo da ta kabina bude "zadihtovana" i sa filterima, i kraj.
 
To sa kabinom i nije neko resenje, jer evo ja recimo imam oko 12-15ha povrtarstva otvorenog tipa, zalivam tifonima kulture su mahom od 1ha pa na vise od cega samo rena imam 6ha, pa recimo mi treba traktor za duboko oranje, podrivanje, vadjenje rena koje radimo sa plugom za vadjenje sadnica gde traktor ispod 5t nije nista, i jos dosta stvari gde nije bitna kabina, filteri, gabarit, kao sto se odlikuju vocarski traktori. I nemam ni jedan plastenik.

Послато са F3111 уз помоћ Тапатока
 
Jel salju oni odgovore da li smo odbijeni ili ne, predao sam za neku prskalicu pa ne znam dal ja treba da zovem negde ili cekam odgovor od njih?
 
A hoce li poslati odgovor i odbiju, ne znam do koad je krajnji rok da odgovore oni ko je sta dobio

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh