Subvencija za mehanizaciju

Za traktore pristiglo 2050 ispravnih zahteva od 2300 ,a izdato 1300 rešenja, dok za poljo-mehanizaciju je stiglo 13000 zahteva i ministarstvo će gledati da u što većem procentu realizuje ovu meru! .......Reče danas ministar ! Velike brojke ...videcemo sta ce biti?
 
Poslednja izmena:
Za traktore je pristiglo 2300 zahteva, od kojih su 2050 ispravni. Zar nije ministar rekao da će biti usvojeno svih 2050 zahteva a do sada je uručeno rešenje za 1300 traktora.
 
Zvao sam danas Upravu,ljubazna gospodja se javila,trazila mi je bpg i rekla mi je da je moj zahtev primljen i čeka na obradu.Takodje mi je rekla da ću biti obavešten nakon obrade zahteva.Toliko od mene.
 
Komsija danas dobio resenje za traktor da mu je isti odobren. Ja sam predao isto kad i on ali jos uvek nista.
 
I ja sam dobio resenje za kupovinu novog traktora, nije partijski nisam ni u jednoj stranci ni preko veze, nego sam se rastitivao za konkurs, i konkurisao prvi dan, tj noc otvaranja konkursa, mislio da cu biti prvi ali su se i drugi dobro informisali pa sam bio mozda i 200ti..
Kolega ko te uputio da se u toku noci otvaranja konkursa pojavis u jednoj od dve ili tri poste koje su te noci radile na bar 100km od Loznice ? :osmeh:
 
Kad sam bio u opštini da izvadim potvrdu da nisam koristio opštinske subvencije za mehanizaciju, na potvrdi je bio naslovljen tačan naziv konkursa. Isto je bilo i sa potvrdom iz poreskog da nemam duga. (Sve to nakon objavljivanja konkursa.) Pitam se kako su te potvrde izvadili ovi koji su predali prvi dan i kako su znali tačan naziv konkursa?
 
Ljudi vec sam pisao da sam predao za prskalicu da mi odobre povracaj. Posto ja ne mogu da cekam odgovor vise, ima li kakve veze da je ja kupim sad, pa ako odobre slucajno mogu i na nju dobiti isti povracaj, mislim da nema veze?
 
Kolege jel dobio ove nedelje neko rešenje za subvencije za traktor ? Jel šalju rešenja ili su na odmoru ? :osmeh:
 
Nazad
Vrh