Chat 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Meni su se isti takvi bolovi dešavali zadnje dve godine. Tačnije, celu prošlu zimu sam prošao sa tim bolovima. Boli desni kuk pa sve kreće od kuka preko butine do kolena i tu staje.
Kada sam ustajao ujutro, jedva sam izlazio iz kreveta koliko boli. Bol je prolazio kada se mišići i kosti malo ugreju. Što više se krećem to mi je bol sve više nestajao. Čim sedim duže vreme odmah zaboli. 90% sam siguran da je to bilo od hladnoće i konstatno raspasanih leđa. Taj mišić se od hladnoće zgrči i onda pritiska kuk.
Ne znam ni sam kako sam rešio to. Jednostavno sam počeo više računa da vodim što se tiče oblačenja i čuvanja leđa i prestalo je. Nisam hteo da idem kod lekara a na nagovor druga sam popio jedan diklofen i pomogao je ali nisam hteo da uzimam lekove.
 
moma..nisam radio sa trimerom,letos me bolelo u predelu lumbaga,bio sam kod kiroprakticara,nisam osetio neko poboljsanje,u avgustu smo bili do soko banje i dosta sam koristio termalne bayene...ja kazem zeni,bre mene ledja vise ne bole...a prvi put prosle god.zastopao kombajn ,pa ga odgusivali,osetio sam strasan bol u ledjima....u toku noci sva glota iz kuce me dizala iz kreveta,i tad me je lepo remontovao kiroprakticar,i da nebudem mnogo dosadan...aj zdravo
 
Imas i na Mirijevu u BG Miletica kiroprakticara i njega sam jednom posetio ali moje je misljenje da je bolji Milovan iz Kacareva!

@grunt 99% je diskushernija!
 
Da stigao sam na oko 60 hektara.. I sve batalio ostala je samo moja zemlja... Batalili su mnogi..

I kombajner je batalio da radi i on je slicne sudbine ko ja...

Ćiro, da nisi i ti kao kombajner otišao u vojsku ??? Ako si i ti u Somboru na aerodromu, skupićemo se nas nekoliko sa foruma da te posetimo.......:osmeh:
 
Kameni kad se skupite sta nosite u posetu ?? Ako je neki dobar paket da ja bataljujem skolu i dodjem u Sombor ? :osmeh: Da nemate neki organizovan izlet na fakultet vaspitacica ? :cvetic:
 
Bio sam tamo u tvom kraju kada sam kupovao sejalicu kod jednog što radi dosta zemlje,i kaže mi radnik kroz priču da i on prestaje da radi zemlju i rasprodaje mašine.
 
A ne mnogo dalje sam ja od Sombora a i od vojske... :ppozdrav:
A ja se bas pitam sta je s tebe. Kad ono ti preko grane otisao:osmeh:. Sad slucajno vidim da si prisutan.
Vidim da ste ulozili dosta novca u mehanizaciju i masine. Steta je da stoje, ali sta ces. Kad drzavu nije briga za nas, prinudjeni smo da se snalazimo. Nisi ni prvi ni poslednji koji je batalio sve i otisao. Na zalost toga ce biti sve vise i vise...
 
Otiso covek preko, a radio je dobro i dosta zemlje, sta tu nije jasno.Jednostavno nije imao dovoljno zarade od tog posla.I ja da imam priliku da odem tamo otisao bi.
 
Otiso covek preko, a radio je dobro i dosta zemlje, sta tu nije jasno.Jednostavno nije imao dovoljno zarade od tog posla.I ja da imam priliku da odem tamo otisao bi.
Ja vala jos ne znam sta cu i kako cu. Sledece godine zavrsavam skolu, pa jos neznam sta dalje da upisem. Kod nas je najveci potencijal rudnik Jadarita, ali to nece za koju godinu poceti sa radom. Ako ovde nista ne uspem, preostaje mi samo put pod noge. Kako stvari stoje, nece nam ostati puno zemlje kad se sve podeli, a kako vidim velika riba jede malu, tako da smo kao takvi (mali proizvodjaci) osudjeni na propast.
 
Ćiro ja sam bio tu jako blizu tebe 1999god. u vojsci za vreme bombardovanja,Požarevac kasarna Veljko Dugošević .Ceo taj deo sam prošao Veliko Crniće ,MalCrniće,Batuša ,Boževac, Kula a na kraju sam ostao 3 meseca u Crljencu. Evo 16god je već prošlo, a voleo bih jednom kad budeš bio slobodan da dođem da se upoznamo i opet vidim taj kraj, nostalgija vojničkih dana.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh