Chat 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ove godine na neku zalost a na neku i srecu... Ove godine sam morao da budem ovde da zavrsim sta sam prosle zapoceo.. Ove godine nisam uzeo nista vise u zakup i to je to.. Sad moji rade 10h a ja pomazem kad i ako mogu kad sam ovde...
 
I od brige i od svega... Drzava se bas brine za nas.. Iskreno zao mi je zavoleo sam taj posao i kad god budem u prilici sescu u traktor...

Ja i kombajner imamo JAKOOOO slicne zivotne price tako da se ja i on skroz kapiramo... I voleo bi da smo iz naseg kraja jedini koji smo batalili.. Ima ih gomila.. :sjasi:
 
Ciro pa dosta si radio zemlje, 50-60 ha ako me secanje sluzi, i napustio si sve.Sto tako odjednom?Imas masine i dobru volju?
 
A zasto je kombajner batalio poljoprivredu? Za njega nisam znao.
Pa sta vam je ljudi. Pa u svakom poslu, ima uspona i padova. I ja sam ove godine imao slabu zaradu. Neki nisu imali nikakvu.
 
Da stigao sam na oko 60 hektara.. I sve batalio ostala je samo moja zemlja... Batalili su mnogi..

I kombajner je batalio da radi i on je slicne sudbine ko ja...
 
Pa ajde reko i ja posto sad malo imam vremena i tako... Da se pohvalim da je moguce zavrsiti jesenje radove za vikend.. :haha:
 
Jesu i od mene toliko... Susa,poplava opet susa... Subvencije nema vise ,arende skacu..

Mlate se jos ovi jaki mada vidim da i oni ove godine pukli samo tako.. Kupovali velike traktore na kredit a jos oru sa starima,nema se za masine... :sjasi:
 
Ime moje,cuo sam i za coveka iz kacareva,nemam kontakt,znam da ima i u smederevu,misa sekulic se zove,imam jako dobra iskustva sa njim,jos sam moju mater pokojnu vodio kod njega,bio ja,suprugu vodio,decu....jako su mu bolne terapije,zivi u petrijevskoj 41a,crnogorcina,kaze zanat od pradedova,sa kolena na koleno,zbog jedne povrede na fudbalu,davno bese,vadili mi furtom vodu iz kolena,kad sam otisao kod cika mise,sa maramicom i parcetom drveta mi namestio koleno,ali ljudi celu potkolenicu mi je okrenuo desno,vani,ne napred nazad,kad se nisam srusio od bola i samog pogleda na nogu,davali mi secer i vodu...nikad me vise koleno nije zabolelo...ovako peet,ti u kacarevo,ja u ban.brestovac,pa da razmenimo iskustva...pitanje od mome i radosava nisam siguran kome su upucena
 
Poslednja izmena od urednika:
Pito sam tebe Pero , jesi li radio u zadnje vrijeme trimerom za košenje , jer oće takvi bolovi da dodju i to mjesec dva kasnije ako se preforsira sa trimerom.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh