ZP hibridi, prinos za ponos

Koji ZP hibrid planirate da sejete ove godine najvise?


  • Ukupno glasača
    426
Hteo sam reci,da slika koja je postavljena,ne moze lepo da se vidi,jel to suva stabljika ili je stabljika zahvacena sa crvenilom.
Mozda ti mozes,ali ja sa te druge,ne mogu da ocenim bas dobro.
 
Tradicionalni "Dan polja ZP hibrida"organizuje se 09.09.2014.sa pocetkom u 11,00h.Kolege forumasi koji su zainteresovani da dodju na dan polja neka mi se jave ovde ili na pp:ppozdrav:
 
Dan polja ZP hibrida se održava u krugu Instituta za kukuruz u Zemun Polju.Kolege sa foruma koji su dobili pozivnice na kućnu adresu su izvođači ogleda ZP hibrida koji su postavljeni širom Srbije.
 
Okupljanje učesnika je od 10,30-12,00h,predložite vreme okupljanja članova foruma a mesto zna se-ulaz u Institut za kukuruz,Slobodana Bajića 1 Zemun Polje:ppozdrav:
 
Poslednja izmena:
Koliko sam ja razumeo manifestacija je otvorenog tipa i moze da prisustvuje ko hoce. Bar je tako rekao Zivota kod nas na danima polja u Kikindi. Ili mozda grasim?
 
Nema sanse nema ko da radi silazu, To ce biti jedinih nekoliko dana suvih pre jesenje setve, nazalost stisnut sam sa vremenom, ove godine, kao kiosk sa pljeskavicama medju marketima.
 
Nazad
Vrh