Za motoriste, Koji motocikl vozite?

Uzmi kod Roberta,neces se pokajati,kontaktiraj ga mailom,najbrze ce da ti odgovori,ili probaj da nazoves oko 20h na 024853830,tako je meni rekao da ga nazovem,mada mislim da je bolje mailm.inace,covek nije majstor,vec umetnik...
 
Оде млад живот низашта

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Planiram do proleca da nabavim neki enduro/kros od 125 do 650 kubika. Prvenstveno za obilazak njiva, pecanje I eventualno neki kraci put do 60-70km. Planiram da izdvojim do 1000-1200e. Kog bi ste proizvodjaca ili model preporucili ?? Godiste mi nije previse bitno vise mi je bitna potrosnja jer nr bih neki koji ce da trosi kao tenk vise bi mi se isplatilo peske da obilazim njive :osmeh:
 
Meni se jako svidela Yamaha DT po onome sto sam gledao, cuo sam od jednog majstora da je I zahvalna za odrzavanje I ne trosi mnogo. Mada sam cuo da se prodaje neka Honda od 250cc ali drugar nije siguran da li je ful kros ili enduro. Pa sam ga zaduzio da se raspita, ne znam koji model sve ima u toj kubikazi znam za neke ful kros modele I eventualno enduro XR koje mi se uzgred dopada.
 
IrW2.th.jpg
![IrW2.jpg](https://upslike.net/images/2017/12/20/IrW2.jpg)
 
Transalp mi se jako svidja kao i Africa Twin, oba su dosta popularni u ovim krajevima, ali su mi ogranicavajuci faktor finansije. A na neki nacin sto ne bi mogli da budu pravilno iskorisceni. Zenin rodjak ima Transalp, kaze dok ne prodjes u cugu 50-100km ne mozes da osetis cari takvog motora. A ja necu moci tako cesto na dalji put. Zbog toga sam vise ciljao na neki manje kubikaze, sa kojim bih mogao uz adekvatne gume da odem nekad i na neku voznju od 50-tak km
 
Ja kad pomislim u tom pravcu nekako mi prvi na um padne KLE 500. Mozda i nije nesto posebno, ali se meni svidja. Ne znam za PEGASO 650 kako se pokazao? Cini mi se dosta udoban i fino izgleda, a i cene su povoljne.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh