Chat 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da li neko zna,da li je nekako moguce registrovati auto prikolicu (nosivost 750 kg),koja je dovezena iz Austrije i mislim da je odjavljena,ali su papiri zagubljeni? Da li moze da se atestira,pa onda registracija ili ne moze nikako da se registruje?
Covek iz mog sela bi mi je prodao(nadam se povoljno :osmeh: ),ali ako ne mogu da dobijem tablicu za nju,ne vredi mi i dzabe da mi je da...
 
Može sa dva svedoka ,ako je prikolica u vlasništvu ,više od 5 godina.Raspitaj se u AMS.
 
Mislite da moze,iako ovde nije nikad registrovana,a strane je proizvodnje?
Dva svedoka nije problem naci...Pozvacu bas AMS,pa cu da vidim...
A bas lepa prikolica,ima ceradu,arnjeve,kompletna,ma kao nova.Steta bi bilo da ne moze da se legalizuje...
 
Ja sam moju tako registrovao.Do tada nije bila registrovana ali sam dobijao treću tablicu kad sam ugradio kuku.Pre tri godine sam morao da vratim tablicu a prikolicu nisam vozio.U AMS sam se raspitivo o mogućnosti za registraciju prikolice i oni su mi rekli za dva svedoka Dolazili su ljudi iz MUP-a ,slikali brojeve i posle neke provere sam dobio tablice .
 
Koliko kostaju godisnji troskovi za prikolicu, mislim na registraciju?Do sada nije bila registovana.
Da li postoji neko ogranicenje , u smislu koliku prikolicu(nosivost) moze vuci odredjeni auto(ccm)?
 
Sa "B" vozačkom dozvolom možeš da vučeš laku autoprikolicu ,ukupne tečine 750 kg ili 850 kg ako ima naletnu kočnicu.Za veću moraš da imaš "E" kategoriju.Ne znam tačnu cenu troškova registracije .Mislim da je oko 50 e.Tehnički+osiguranje+nalepnica.Prva registracija je bila skuplja
 
Pa jadnik je sigurno već 2 puta morao ponovo da broji zbog dedice koji je izišao na prednja vrata pa hteo da uđe na zadnja a on ne ume da nastavi,ustvari dali su oni uopšte išli na proveru do koliko znaju da broje i dali postoje neke kategorije brojača napr.ako broji samo do 50 prva kategorija od 50-100 druga i treća iznad 100 i kako su plaćeni ,dali na sat ili od putnika..:osmeh: Ovaj mora da je pripravnik pa tek sad uči za prvu kategoriju.:osmeh:
 
Registrovati laku prikolicu je peripetija velika ako nemas racun o kupovini, Te uvezene moras da atestiras i ukucas PUS brojeve uz predhodno odobrenje MUPa.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh