MTZ Belarus

Moze li neko da mi kaze zasto mi upusta hidraulika na 82-ci, promenuo sam sve gumice na klipu, moze li sta jos biti. Unapred zahvalan.
 
i meni spusta s vremena na vreme od kad je nov bio a na 1025 ne e sad ocin ce ga znati...nije nesto zabrinjavajuce pa se nisam ni brinuo oko toga.
 
nsnidza je napisao(la):
Moze li neko da mi kaze zasto mi upusta hidraulika na 82-ci, promenuo sam sve gumice na klipu, moze li sta jos biti. Unapred zahvalan.

Može da ti pozicioni regulator nije dobro naštelovan i kuglica ne dihtuje dobro,može da ti pušta unutar klipa ulje da to i ne vidiš jedino kad digneš da skineš drugo crevo.
 
meshter je napisao(la):
Savo mozda ce ti ovo pomoci, na prvoj slici je stranica iz radionickog prirucnika za IMT 540-9 koji moze da se skine na forumu a na drugoj slici se bolje vidi kako se zupcasti elementi stavljaju u pravilan polozaj.

Pokusao sam i po ovoj semi i ne vredi proprucite mi nekog ko to radi te stvari orbitrol, itd kako god da ga sklopim radi kao hidro motor
 
jel zna neko zasto na mtz 82.1 nece da spusta poluge dok se ne popnem na njih tj.,dok nemaju neki teret?
 
aca je napisao(la):
jel zna neko zasto na mtz 82.1 nece da spusta poluge dok se ne popnem na njih tj.,dok nemaju neki teret?
Da nije ladno ulje , zacepljen filter ili pregusto ulje.
Kako funkcionise hidraulik na 892 sto ima 2 prikljucka nazad
Post je spojen: [time]1299895032[/time]
_________________________________________________
Na one 3 poluge napred se ne odazivaju poteznice a traktor stenje
 
aca je napisao(la):
Nece ni kada stavim na prisilno,stoje gore podignute? :sta:
ukljuci pumpu hidraulika.
Rale,na njemu te rucice sluze za kipu,kasiku itd,nije kao kod tebe.rucica sa desne strane je za poluge,videces slicicu.
 
Evo slike ponove od komsije clana Rale83,rale soferira. :D
vooryd.jpg
 
Evo slike ponove od komsije clana Rale83,rale soferira.
Dobar!!! jedan savet ako moze...neka mu gazda odmah ojaca auspuh,ovde 20 komada 892 samo gaze,ali svima pukne na jednom mestu auspuh,pa bolje neka spreci to dok nije napukao.a neki samo uzmu cev stave,i problema vise nema! :cao:
 
Sada mi spusta poluge,ali nece prisilno.,tj.,nece da podize traktor kada je panj ispod poluge i ne reaguje mi fini hidraulik? :sta:
 
za auspuhe ste upravu, meni ja na 1025.3 pukao na spoju lonca i gornje cevi, drugi ili treci dan.
 
aca je napisao(la):
Sada mi spusta poluge,ali nece prisilno.,tj.,nece da podize traktor kada je panj ispod poluge i ne reaguje mi fini hidraulik? :sta:

To je bilo kod starijih ruseva da si mogao da podigneš traktor polugama a kod novijih ne kod starijih nije bilo potrebno zakačiti hidrolik da ne bi puštao a kod noviji moraš ne stigneš da odeš par stotina metara i spusti sam.
 
Nazad
Vrh