MTZ Belarus

Nisam mislio da povecavam gorivo vec samo obrtaje. Neznam cak ni gde se povećava gorivo.

Послато са F3111 уз помоћ Тапатока
 
Pa da, jos da mu ugradim HHO generator.
Naravno da ce se promeniti potrosnja, ali meni potrosnja nije bitna. A i na samim pumpama postoji podesavanje obrtaja i kolicine goriva zato sam naveo da bih povecao samo obrtaje.

Послато са F3111 уз помоћ Тапатока
 
Moje izvinjenje, ipak je 952. Mislim da je 892 bolja opcija za menjač, a normalan čovek se brzo navikne na belarus menjač, nije to baš visoka nauka.
 
Ili mozda je bolji 920. Nisam hteo nesinhronizovan menjac, ali nisam znao da je 952 najsporiji od svih ruseva u klasi, zato sam mislio da ga malo ubrzam jer taj traktor kod mene nece raditi oranje i pripremu vec samo lakse poslove tipa setva, prskanje, spartanje, itd. a najvise transport. Zato mi izbor brzina nije bio previse bitan.

Послато са F3111 уз помоћ Тапатока
 
920 je poput 892 brz, a salta se kao stojdza. Samo mislim da ih ne uvoze vise, vec da je 952 i 1021 opcija za taj menjac.
 
Najviše transport, a najsporiji. Mora da si popiz......
Pa tako nekako, jos reko ma sta da placam prevoz traktora od Novog Sada ide on brzo. Kad na putu...
Ali dobro, zadovoljan sam ja sa njim takvim jer realno ako gledam cenu ulozeno-dobiveno sta se moze uzeti bolje i sigurnije(u smislu da mu bilo sta zafali okrenes telefon i delovi sutra na kapiji) za te pare.
@bocetic I ja mislim da nema 920 u ponudi.

Послато са F3111 уз помоћ Тапатока
 
Sa mazalicom su nasi,mala privreda.Ne znam kakav je kvalitet?Dve solje na krstu koje su citave jos ima masti u njima(neka crvena mast) a 10 god ima traktor.
 
Na volju ti...skoro mi rece jedan trgovac poljo delovima da jedino krst kardana jos na trzistu nije nasao da je bofl,sve ostalo da...ima tu i do srece...nama je dosla nova masina iz Italije,radio kardan koji je dosao sa njom nesto kratko i raspao se...tebi je verovatno otisao krst do prednjeg mosta,ja sam tu stavio sa mazalicom,mislim da bese HBR,podmaze se ponekad i eno ga 4-5 godina ide.
 
Prvi do menjaca mi je otisao,ostali su dobri.Kod Enderica uglavnom uzimam delove i on mi kaze na nasih 30 proda 1 orginal
 
Nazad
Vrh