MTZ Belarus

Nevezano direktno za temu.

Mislim da je nemogćnost postavljanja tema od strane novih korisnika veliki problem na ovom forumu. Zbog toga imamo teme popot ove na 1231 strani. Ako nekog iteresuje nako specifično pitanje u vezi MTZ ... srećno sa traženjem odgovora :). Moderatori i administratori bi mogli da urade nešto u vezi toga. Verovatmo da ja nisam prvi koji se žalio u vezi ovoga.

da, treba za svaki model mtz belarusa otvoriti temu......bilo bi preglednije, npr 82 (82.1, 820.2 itd) da ti svi modeli idu pod jednu temu, pa 920, 952, 1025 itd itd

a ovu ostaviti da se piše općenito
 
da, treba za svaki model mtz belarusa otvoriti temu......bilo bi preglednije, npr 82 (82.1, 820.2 itd) da ti svi modeli idu pod jednu temu, pa 920, 952, 1025 itd itd

a ovu ostaviti da se piše općenito

I zamisli onda kad u svaku temu za svaki model clan Bojcetic pita koji rus kupiti,koji preporucujemo......
pa kad se povede diskusija............::prica::
 
Ne bi ja tu nista diro ovo je jedna od najboljih tema na forumu a onaj ko trazi nesto odredjeno ima 2 opcije:1. je da cita [ja mislim da su mtz opisali do zadnjeg srafa] a 2. je da pita [vidimo da ima iskusnih kolega koji uvek pomognu makar da upute ko zna vise]
 
evo jedan za 3600e sa uradjenom ful generalnom (sad ce biti zbunjen koji da izabere)........:haha:
2n17vpg.jpg
 
Oni koji poznaju @Bojcetica znaju da su ove kabine suvise tesne za njega,pa vas s toga molim,nudite coveku nesto sa vecom kabinom.I ako niste zapazili covek bi da kupi nesto novije i modernije od 558 a ne.... ovo..... :) :)
 
Evo i sa reverzerom

Ima kod nas u selu jedan 82.1 e sad da li '98. ili '99. koji ima takav reverzer umesto polovljenja brzina. Ljudi su ga kupili novog, razlikuje se u nekim detaljima u odnosu na redovne 82.1 koji su tada masovno stizali iz Madjarske. Mislim da je ovaj traktor imao nesto manje tockove napred i poklopac krova je sivkast kao na ovim novijim.
 
Ja bih bio zadovoljan kad bih na MTZ imao i taj najprostiji mehanički sa kvačilom. I to je bolje od običnog menjača.
Nisam nikad vozio sa bilo kakvim reverzerom, ali vidim kako to izgleda na ovim gradjevinskim kombinirkama....ma,milina za rad...
 
Ladno FRANKESTAJN ima brzo kacenje na polugama hidraulika,
ALA JE GADAN KAO DA SU GA PRAVILI DVOJICA POSVADJANIH!!!
Ali ideja je super!!
GADOVSTINA!!!

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
da, treba za svaki model mtz belarusa otvoriti temu......bilo bi preglednije, npr 82 (82.1, 820.2 itd) da ti svi modeli idu pod jednu temu, pa 920, 952, 1025 itd itd

a ovu ostaviti da se piše općenito

Ne znam baš koliko bi to pomoglo. (bi u nekoj meri svakako) Mnoge stvari nisu vezane samo za odredjeni model već važe za većinu MTZ traktora.

Više sam mislio na sortiranje tipa "Mtz elektronika" jedna tema, "Mtz hidroulika" druga itd. Verujem da bi ljudi naprarvili datu podelu bolje da nije ovog ograničenju u pokretanj tema.

Ne bi ja tu nista diro ovo je jedna od najboljih tema na forumu a onaj ko trazi nesto odredjeno ima 2 opcije:1. je da cita [ja mislim da su mtz opisali do zadnjeg srafa] a 2. je da pita [vidimo da ima iskusnih kolega koji uvek pomognu makar da upute ko zna vise]

Lepota i prednost interneta je što lako i brzo možeš pronaći stvar koja te zanima. Onomad me iteresovalo gde se na Rusu nalazi termodavač. Ako sam zboga toga trebao da čiitam 1232 stranice ... mislim stvarno :). Mnogo jednostavnije bi mi bilo da ga sam pronadjem na traktoru. Sreća pa google radi posao pa sam pranašao sliku, inače okačenu na ovoj temi. :)
 
Dakle onda sam upravu ili ne? Malo se cita ja sam hteo da kazem da je mtz opisan u detalje ida ukucas sta te zanima i izadje arhiva sa brojem stranice na forumu .Svako dobro i da ne bi bio kaznjen za pisanje van teme kolega danger molim vas niste mi odgovorili za volan na 82 ci :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh