MTZ Belarus

Evo tu je pisano o podešavanju kardana. poljoinfo.com/showthread.php?110-MTZ-Belarus/page1054
 
prigusnica2-30a183.jpg
[/URL][/IMG]
prigusnica_1-c9e941.jpg
[/URL][/IMG]Namontirao sam ovaj ventil od beraca 222,prigusnicu sam razbisio na 5mm tako da lake prikljucke brzo podiže i brzo spusta...a teže štelujem na ovom ventilu,ovako na prazno funkcioniše tj reaguje.Vedeću kako će biti u radu na ovom ventilu pise da drži pr do 320bara.
 
ima neko belarusa 1523 158ks?koje su mu mane..

Mislim da mu je mana kvacilo ima prijatelj tog i jesenas u zimskom mu je jako lamela smrdela 4 brazde obrtac nosi ko manit ali ga lamela podobro oseca sto se motora tice tu je sve na svom mestu i malo su mu glupo odradili stakla sve na one plasticne sarke i one klizne drzace kao na nasim fergusonima sto je bilo zadnje serije!
 
Nemam Rusa ali imam Regenta pluto 4 i taj plug se ne vuce tesko, i mislim da je za tu konjazu mera. Samo pazi na osovinu tog pluga, gledaj ako nadjes sa onom debljom osovinom i sa onim navojnim stelovanjem, ja sam moju osovinu polomio sa Renoom prve godine. Inace plug lepo radi sa predpluznicima u ne gusi u kukuruzistu ako je kolko tolko iseckana kukuruzovina.

Poslato golubom pismonosom
 
Na rusu(821) kao da pocinje da pusta naftu u karter, gde bi trebalo da trazim kvar?
Na pogonu pvp koji dobija od motora?
Da li to mogu sam da zamenim ako je neka membrana ili moram da je nosim kod majstora?
 
Galerija sa gorivom je iznad bregaste i imas O gumice , da bi njih zamjenio moras da vadis elemente pumpe van , cim ih izvadis razdesih ih jer se steluju zakretanjem kucista elementa. Nista od kucne radinosti , i kad sastavis trebas bazdariti pumpu. Odmah skini i tjela dizni i nosi i njih.
 
Ljudi onaj sistem što se tiče kardana,drugaru sam tako uradio prvi šraf je bio jako odpušten nekih pet krugova...namestio sam kako ste rekli danas ga vidim sa silokombajnom isao da proba i kaže neće.Kad uključi kardan sporo vrti i staje???Šta nam je činiti?
 
Nazad
Vrh