MTZ Belarus

Treba mi.Koliko se meni cini traktor uopšte nije tako loš. Ima par mana napr. curi mu leva čizma malo i još par sitnih problema.

Послато са SM-G355HN уз помоћ Тапатока
 
Pa sacekaj da prodje zetva pa ga probaj u tanjiranju malo.Ako ti se svidi pazari.Realno skoro na kilo toliko vredi.4000kg x 40rsd=160000rsd.
 
I kilaža ni blizu 4000 ali ako čoveku treba i veruje da je dobar treba da uzme
 
Zavisi ko sta voli.Ja licno volim i trudim se da sve bude pedantno uredno i fabricki funkcionalno ali,cesto ne uspem u tome pogotovo sa ruskim traktorom.Jeste da se nekad proizvodilo kvalitetnije i gvozdje i odlicvi u odnusu na danas ali,i da je stojao samo pod supom propao bi.Isto i sa mojim rusom sredim jedno pojavi se drugo,sredim drugo ono trece,sredim trece ne kvalitetni delovi i strada prvo.Da poludis.E sad kazem ko sta voli mozda neko ne boluje toliko od te preciznosti kao ja i moze ceo vek da vozi da se nesto trese,ili da lupa,da ima lufta a,ja to ne mogu i samim tim sam otvorio sebi jos jedno radno mesto kupovinom rusa.
 
Ja sam to napisao figurativno jer me apsolutno ne zanima prava kilaza ,a kamoli kupovno-prodajna cena gvozdja.
 
Uzeću verovatno pa sta mu bog da.Makar su delovi jeftini :)
Isto volim pedantnost i ovaj će da se dotera malo..

Послато са SM-G355HN уз помоћ Тапатока
 
Ma ne može biti baš toliko loš .Bolje da se kajem a da ga imam nego da se kajem radi reda :D

Послато са SM-G355HN уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh