MTZ Belarus

Mani se one 52-ojke,to se nekada radilo sa njim... imaces samo jednu glavobolju vise,a i prvo probaj vozaj se sa njim sat vremena,pa onda zamisli kako je raditi sa njim jedan sat,a tek ceo dan... pa onda razmisljaj o kupovini... ne kazem da je los,svaka cast ljudima koji rade sa njim,navikli su,dobar je to traktor,aliiiiii..... prijateljski savet... :)
 
Upalio je posle godinu dana na drugo verglanje i radi jako jako lepo.
Milane da ja imam malo više para znam ja dobro šta bih.

Послато са SM-G355HN уз помоћ Тапатока
 
Strucna literatura za rukovaoce Mtz Belarus traktora...Uslikao u vrsidbi pre neki dan.
jv3toz.jpg
 
Samo odvrnes i skines-stim da ako imas fabricki anlaser(brzi ne smeta),treba da ga skines da bi izvukao pumpu.a sa prednje strane dekla do ventilatora ima okrugli poklopac koji se skida kada zelis da diras paljenje.
 
Kod ugradnje klipa na 82, da li postoji vise vrsta nosaca klipa?
Evo kod clana @aca kako to izgleda, postavljao je slike pre neku stranicu

A kod mene na prednjem mostu, neznam gde bih postavio takav nosac, nema predvidjeno mesto:sta:

 
Ima dve-tri vrste prednjeg mosta. Prvi je od starog 82 na koji se slobodno može zavariti nosač. Kod ovog gore ima predviđeno mesto a kod onih prvih 820 što su iz uvoza se mora bušiti most i ima poseban nosač da se kupi za njega.
 
Može li mala pomoć danas mi za vreme garenja na 82-ci na boš pumpi na onoj prelivnoj cevčici počeo da izbacuje naftu šta je to u pitanju ako neko zna?
 
Nazad
Vrh