Prikolice

Manjevicu,gde se nalazi prikolica? Je l mozda u okolini Uba?
Nisam kupac,ne brini,nego mi nesto poznat teren...
 
@ emigrant To je bila odlicna cena ako je dobro stanje, mozes li slikati tu duvaljku na njoj? Za koliko vremena je pretovari?

@ Brankovic I da si kupac nema veze. Mesto je Divci ili Divce kod Valjeva.
 
Aha,Divci...Onda nije to taj kod koga sam bio.
Inace,po meni je ova prikolica ekstra.Mozes da mu ponudis koliko hoces,ali verovatno vise od 500 evra nece spustiti.
 
Mene je brandisova prikolica od 11 t izasla blizu 6 hiljada,a ova po slikama izgleda cak bolje od moje.
 
Stanje je dobro,samo gume.Nosivost je oko 11-12t,nismo još koristili turbinu,tako da ne znam za koliko vremena istovar.Ima negde na forumu slika prikolice mislim da je u temi duvaljke.Koje su gume na toj koju si Ti gledao.
 
Lepo sam napisao da sam pogresio, a jutros sam na brzinu, postavio slike da vidim sta kazu ostali, pa nisam obratio paznju na detelje, koji mi nisu bitni, a ti misli sta hoces, nije mi bas ni bitno.


Stanje je dobro,samo gume.Nosivost je oko 11-12t,nismo još koristili turbinu,tako da ne znam za koliko vremena istovar.Ima negde na forumu slika prikolice mislim da je u temi duvaljke.Koje su gume na toj koju si Ti gledao.

Nisam pitao za dimenziju guma, rekao je da su dobre, posto sam ga pitao kakve su stranice i gume. ali kada je rekao cenu, nisam vise hteo da ispitujem mnogo.
 
Da li neko zna gde ima da se kupe gume za rusku prikolicu, može polovne a može i nove?
 
A jbg, ne znam napamet. Videću sutra. To su one prikolice široke a kratke, ima ih dosta u našoj okolini...

Ovako izgledaju gume.

images.jpg
[/IMG]
 








rucni rad od prosle zime....sve od otpada...ruda.od starog stendera,oko za kuku sa starih bandera samo prilagodito,sasija je od stare nosene korpe,nabe mi dao komsija i na otpadu kupljeno jedno 3 kvadrata lima na kile...Koristi se uglavnom za prevoz stoke,dal biku il svinje nerastu a i bila je par puta pod dobrim teretom....puna cerovih cutaka...panica
 
I kako ta prikolica sa policijom?

I ja imam takvu neku malu prikolicu (auto prikolicu) koju je još otac napravio od restlova materijala. Nikad se nije ni vukla za autom već joj je odnmah bilo napravljeno kačenje za traktorsku poteznicu i koristila se da donese do 3 bureta nafte, da iznese seme na njivu za setvu i tako te slične male stvari. Ta mi je prikolica vredila više nego velike, zato što je mala, zgodna, otkačim je i ručno odguram gde treba i sl. Iako je imala ispravnu svetlosnu siglalizaciju nisam više mogao da je koristim zbog policije jer nije registrovana, a za registraciju treba atestiranje i ne isplati se to sve raditi jer su dadžbine veće nego što prikolica vredi. Više mi se isplati naći neku polovnu fabričku prikolicu, jeftinije bih prošao...
 
Poslednja izmena:
Ja sam od magistralnog puta Prnjavor...Banjaluka udaljen oko 8 kilometar i u selo policija gotovo ne zalazi...par puta zade samo da obuzda maloljetnike sto vise za volanom....
Njive sto radim a i suma mi je na kontra stranu i tu vec nije asfaltni put vec makadam tako da tu idemo bez bojazni
 
Nazad
Vrh