Prikolice

93efa3cc0b6d685c4f2fef34c91bca7a.jpg


Послато са SM-N900 уз помоћ Тапатока
 
Aha na tu zensku uticnicu misli,u juselu je plasticna 170 dinara plus pdv,a metalna 221 dinar i sakako se platiti postarinu kao i na kupujem prodajem,.
 
Skuplja će mu biti poštarina nego utičnica.Imaš to da kupiš u svakoj prodavnici auto delova, može i na buvljaku.
 
Ako tražiš da kupiš ondak tu u gugle ukucaš npr prikolica oglasi :ppozdrav:
A ako misliš dobiti na poklon ,trebao si pisati deda Mrazu,al eto .... zakasnio si :cvetic:
 
Kako napraviti to spiralno? Moze li da posluzi ono od kompresora i samo da se kroz njega provuce kabal ili nesto drugo ide?
Meni pada na pamet - parče cevi od recimo fi100 ili fi80 pa da na njega namotati kabel a kroz unutrašnji deo dovesti toplotu (brener) i samo paziti da se ne pretera sa toplotom. Ostaviti da se ohladi. Verovatno bi onda htelo da očvrsne u spiralu.
 
Ako tražiš da kupiš ondak tu u gugle ukucaš npr prikolica oglasi :ppozdrav:
A ako misliš dobiti na poklon ,trebao si pisati deda Mrazu,al eto .... zakasnio si :cvetic:
Nisam znao,sad znam kada si mi ti napisao.Imam razloga što sam ovde napisao jer vidiš i sam da mi se javio čivek na 20km od mene a tih prikolica nema na tom tvom guglu.I na tom guglu su 70% nakupci i većinom sa područja 013
 
Nisam znao,sad znam kada si mi ti napisao.Imam razloga što sam ovde napisao jer vidiš i sam da mi se javio čivek na 20km od mene a tih prikolica nema na tom tvom guglu.I na tom guglu su 70% nakupci i većinom sa područja 013
Jedan lokalni funkcioner kod nas u selu ,kad je dosao na vlast rekao je ,,Nazovite tog Gugla,i recite mu da poskida ,neke slike,,.
 
Nazad
Vrh