Vremenske prilike u 2014-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Opet kisa a sad dokle ovako ,radovi ce se odloziti na duzi period nema sunca ni na pomolu
 
Kod mene potop, jak pljusak u trajanju od neka tri sata uz nevjerovatno leden vjetar, temperatura je pala sa 26 stepeni na 14 za samo pola sata (na termometru, subjektivni osjećaj je bio kao kada se udje u hladnjaču). Ne znam koliko je kiše palo ali je sve pod vodom, parcele u ravnini su sve redom pod vodom, negdje par centimetara, negdje pola metra gdje se sliva voda sa brda. Nismo imali kišu 4 dana zaredom i ipak se gotovo ništa nije moglo raditi u polju od blata (ja odvezao juče dvije prikolice stajnjaka, jedva se živi izvukli iz polja) a posle ovog potopa danas, ne znam šta da kažem. Izgleda da će ove godine opet raditi kombajni sa gusjenicama, bar kod vas u Vojvodini koji ih imate :)
 
Spustila se baš, pada već 2 sata i nemisli da prestaje. Kišomer ću obići kad se malo smiri pljusak.
 
Sad vec ocekujem da se nece posejati psenica i obrati kukuruz.Dugorocna vremenska prognoza bas obecava prodaju traktora i kupovinu čamcomobila:osmeh:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh