Tanjirače

prečnik diska 560,a razmak 20cm,LTZ-60 tornado
 
te tanjirace imaju dosta uzu ramu od eurotokove,ali kila sigurno imaju priblizno isto,jako lepo rade i najvaznije od svega duboko a sitno tanjiranje pa se moze odma za njom i sejati.
 
ne treba ti kvalitetnija naradices se ti sa njom nek je sa srecom i samo prasi


Edited by N.A. deo prepiske o avlijama i sorovima prebacen u temu chat
 
Pozdrav ljudi...
Brate dobra je to tanjiraca radi lepo ali i dosta duboko... Istu takvu ima jedan covek kod nas u selu ali V24, vuce je sa 577 bez prednje vuce i dosta mu je tesko, mislim nije tesko motoru nego ga zakosi u 3 pm. Bas mu fali vuca. Nego kakav je to rujkan vuce. :ppozdrav:
 
ta tek taj nije udesen.
Post je spojen: [time]1251321974[/time]
_________________________________________________
North ARMY je napisao(la):
lepa masina :D,nego kakav je ono rus u pozadini ako je uopste rus :sta:
za tvoju informaciju 1025 i cini mi se ltz.
 
Valja li ova tanjiraca?Neznam dali je imt ili dubica,ima 36 tanjira u 4 baterije.Prednje dve baterije bi izmenjao tanjire,zna li neko gde ih je najpovoljnije kupiti?
fm6o2a.jpg

Post je spojen: [time]1251551161[/time]
_________________________________________________
evo jos slika
eg6zkl.jpg
mozda moze po boji da se odredi proizvodjac
35n1nax.jpg
 
Liči na Dubicu.Tanjire traži kod ljudi što prave tanjirače pa uporedi kod koga od njih su najeftiniji mada nisu toliko loši ni ovi na tvojoj
 
Za tanjire Promix Servis Kikinda
Direktor:
Mr. Dušan Anđelić, dip. ing.
mob: (063) 104-28-44
Mikronaselje Blok A L 1/1
23300 Kikinda, Srbija
tel/fax: (0230) 42-42-39 - od njih uzimaju svi koji prave tanjirace (Consum, Adut, Livac, Agritek...).
 
Matić je napisao(la):
Liči na Dubicu.Tanjire traži kod ljudi što prave tanjirače pa uporedi kod koga od njih su najeftiniji mada nisu toliko loši ni ovi na tvojoj
Na prednjim baterijama su losiji dosta.Ovu tanjiracu sam juce kupio,bila je pre na licitaciji pa nije prodata,platio sam je 80.000 din jel mnogo? :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1251565314[/time]
_________________________________________________
Hvala Lalo na informaciji.
 
Nije mnogo u svakom slučaju a koliko vidim i u radnom je stanju.Odradi joj pun remont i bićeš miran dosta dugo.Jel tajna gde si je kupio?
 
Danas sam probao da radim sa njom,sve se vrti samo sam je podmazao.Na toj prednjoj bateriji nevaljaju tanjiri a izgleda da i lezaj treba da se promeni,jedna guma je losa ali sve u svemu mislim da sam dobro prosao.Ako nebudu skupi tanjiri kupicu za obe prednje baterije i to nazubljene cuo sam da su bolji ti tanjiri.
 
Nazubljeni i idu napred a okrugli nazad mada ima dosta tanjirača gde su i zadnji nazubljeni.Ležajeve obavezno sve promeni a ako je potrebno i nosače jer je ipak radila i naradila se.Ako te interesuje dam ti broj mog prijatelja,on proizvodi delove za vučne tanjirače a ima i tanjire.
 
Matić je napisao(la):
Nije mnogo u svakom slučaju a koliko vidim i u radnom je stanju.Odradi joj pun remont i bićeš miran dosta dugo.Jel tajna gde si je kupio?
Nova buducnost Zarkovac za cenu dogovara se sa gazdom Barisicem.Ako nekog zanima imaju jos jednu vecu sa dva krila koja se hidraulicno sklapaju,nemojte me drzati za rec ali mislim da joj je cena mozda malo veca od ove. Ako je neko zainteresovan mogu proveriti u ponedeljak koja je cena.
Post je spojen: [time]1251566067[/time]
_________________________________________________
Naravno da me interesuje ko radi delove za njih.
 
Ja bih rekao da sam je negde već video.Bio sam na toj licitaciji,bila je ogromna preko 350 stavki a dosta mašina je ostalo onda neprodato.Neka ona tebe dosta dobro i dugo služi.Da pronađem broj i šaljem ti na p.p
 
Da bila je ogromna licitacija i ostalo je dosta neprodatih masina ali se kasnije sve skoro prodalo slobodnom pogodbom.Bila je ista jedna ovakva tanjiraca i tada je prodata za 80 000 din a bila je u jos boljem stanju od ove.Hvala za broj.
 
Gosn Matiću, jel možeš da mi daš broj te zadruge Zarkovac, interesovala bi me ta tanjirača i eventualno ako je ostalo još nešto na prodaju? :cao:
 
Farmer nemam broj zadruge Žarkovac.Ima član Raša02 broj od gazde lično pa traži od njega jer ja imam samo broj od čoveka koji pravi delove za teške vučne tanjirače.
 
Nazad
Vrh