Najnovije aktivnosti

  • Banat013
    Banat013 je reagovao(la) na vasovac poruku u temi Breskva i Nektarina sa Like Like.
    Ja nisam pisao kolikoko ima hektara ili stabala ,naravno da je malo 1500 din po stablu kolko tu moze da ostane cisto para po stablu? a...
  • vasovac
    vasovac je odgovorio(la) u temi Breskva i Nektarina.
    Ja nisam pisao kolikoko ima hektara ili stabala ,naravno da je malo 1500 din po stablu kolko tu moze da ostane cisto para po stablu? a...
  • MOMOSARIC
    MOMOSARIC je odgovorio(la) u temi Pšenica 2025-2026.
    A Biathlon ?
  • F.E.A.R
    F.E.A.R je reagovao(la) na Soyacorn poruku u temi Cena pšenice 2026 sa Like Like.
    Kako pišu mediji zadružni savez ili stručnjaci su izračunali da je proizvodna cena pšenice 27 dinara. Pa da li bi i jedna fabrika...
  • S
    Већ писали х пута, 6 метара кад се опусти дође до 4.5 метара. Послато са 2406APNFAG помоћу Тапатока
  • ratatatui
    ratatatui je odgovorio(la) u temi Ječam 2025/2026.
    da li može hibridni ječam.da.se ostavi za seme , da li je probao neko ?
  • S
    Sapatnik je odgovorio(la) u temi Vremenske prilike u 2026. godini.
    Послато са 2406APNFAG помоћу Тапатока
  • Matić
    Matić je odgovorio(la) u temi Pšenica 2025-2026.
    Radio je odlično dok se kupovao ispod tezge.Sada kada je legalan nije ni za šta.
  • L
    Lule28 je reagovao(la) na mixer87kac poruku u temi Pšenica 2025-2026 sa Like Like.
    Argo kod mene ni pipno nije uskolisne... Sent from my SM-A546E using Tapatalk
  • V
    Vlada015 je odgovorio(la) u temi Pšenica 2025-2026.
    Slab je Argo mora Axial ili Axial one.
  • V
    Vlada015 je odgovorio(la) u temi Pšenica 2025-2026.
    Nemam te koje si naveo ali imam Ragt Sacramento nece za jos par dana a i ja sam to sejao 18 novembra.
  • grunt
    Ништа ми не причај😡Не знам колико сам их почупао у викенд зони.Једноставно мора неко да буде на Комбајну виле и полако или сечице😂
  • Farmer II
    Da li ima neki minimum visine na koliko smeju da se postavljaju ovi kablovi od interneta i kablovske? Temp preko 35, to se sve opustilo...
  • mixer87kac
    mixer87kac je odgovorio(la) u temi Pšenica 2025-2026.
    Argo kod mene ni pipno nije uskolisne... Sent from my SM-A546E using Tapatalk
  • mixer87kac
    mixer87kac je odgovorio(la) u temi Pšenica 2025-2026.
    Ima sitnog zrna puno Sent from my SM-A546E using Tapatalk
Nazad
Vrh