Najnovije aktivnosti

  • caran
    caran je odgovorio(la) u temi Arma Trak.
    Ja sam razumeo da je vise od 5hiljada. 52 plus pdv je same a ovaj 45 plus pdv . Ili sam se ja pogubio sa cenama.
  • Banat013
    Banat013 je reagovao(la) na vasovac poruku u temi Breskva i Nektarina sa Like Like.
    Kakao si zadovoljan pa ta cena je bila pe 15 godina? Sta fali spring lejdi i merili dzem?
  • vasovac
    vasovac je odgovorio(la) u temi Breskva i Nektarina.
    Kakao si zadovoljan pa ta cena je bila pe 15 godina? Sta fali spring lejdi i merili dzem?
  • stizanin
    stizanin je odgovorio(la) u temi Arma Trak.
    Mislim da je moglo to je sve ista firma. Imas Df 5110 on je kao Lambo. Same i Df su uvek skuplji, a tih 5000 razlike, treba uporediti...
  • Farmer II
    Farmer II je odgovorio(la) u temi Arma Trak.
    Eh kad bi to bilo jos malo, na sajmu same (115ks) je bio 5k skuplji od lamba, a df (5125) cak 17ke skuplji od lamba. Ne znam da li kod...
  • Mr.Paor
    Mr.Paor je odgovorio(la) u temi Arma Trak.
    Najbolje onda da kupi covek jd,fend. 😀
  • Cvele99
    Cvele99 je odgovorio(la) u temi Sudanska trava..
    Ovo je sada idealno za susenje , jer su i nocne temperature preko 20 ..
  • J
    jovan s je reagovao(la) na Rakin poruku u temi Cena pšenice 2026 sa Like Like.
    Almex 20 dinara akontacija ...
  • Cvele99
    Cvele99 je reagovao(la) na stizanin poruku u temi Sudanska trava. sa Like Like.
    Ja sam je juce pokosio, bila je do grudi visine. Videcemo sad koliko ce trebati vremena da se osusi.
  • stizanin
    stizanin je odgovorio(la) u temi Arma Trak.
    Lambo 110 ima mehanicki reverzer, mozda je bolje dodati jos malo za Same ili Dajc sa elektro reverzerom.
  • V
    Vlada015 je reagovao(la) na Stex poruku u temi Ječam 2025/2026 sa Like Like.
    Ja sam imao Alessiu i Jallon koji su samo na krajevima polegli. Nektar i Etincel su oko 50-60% su polegli. Predusevi kukuruz i u.repica…...
  • stizanin
    stizanin je odgovorio(la) u temi Sudanska trava..
    Ja sam je juce pokosio, bila je do grudi visine. Videcemo sad koliko ce trebati vremena da se osusi.
  • V
    Vlada015 je odgovorio(la) u temi Problemi u radu Poljoinfo foruma.
    Ako ste se uvek pitali sta je to BOT...
  • V
    Vlada015 je reagovao(la) na novii poruku u temi Problemi u radu Poljoinfo foruma sa Like Like.
    Ne znam zašto su odličili na našem znanju da treniraju veštačku inteligenciju. AI modeli će prosto da zasijaju kada nauče ono šta smo...
  • mirmag
    mirmag je odgovorio(la) u temi IMT.
    Rešeno...
Nazad
Vrh