Najnovije aktivnosti

  • S
    Somborac63 je reagovao(la) na sale ratar poruku u temi Pšenica 2025-2026 sa Like Like.
    Gotova žetva na mojim njivama, prosek 3900kg JUS kvaliteta po kj.
  • MOMOSARIC
    MOMOSARIC je odgovorio(la) u temi SPORT-Opšta tema.
    Aj da gadjamo. Lako je reci da ce biti u finalu Fr,Ar,Sp,Ge ,Br,Po,... Evo ja tipujem na USA u finalu ,ili Norveska. Jes da Ameri...
  • Z
    Zasto mi se skuplja mnogo onih iglica od zita na pocetak gornjih sita i vremenom se zalepi veca kolicina i onda vetar ne moze lepo da...
  • Miloica
    Miloica je odgovorio(la) u temi SPORT-Opšta tema.
    Večeras ( ujutru 04:00 ) Turska - SAD . Imam osećaj da će Turci da naplate sve one promašaje do sada i naguze Amerikance . Sutra 21:00...
  • ljusha
    ljusha je reagovao(la) na MOMOSARIC poruku u temi Muzika za dušu.3. sa Haha Haha.
    Samo joj ime kaze :haha: Zajebancija. Poslusaj nesto konkretnije U tom stilu
  • MOMOSARIC
    MOMOSARIC je odgovorio(la) u temi Soja 2026.
    Za soju je bitno da nikne ,ubijes korove i dobije kisu druga polovina jula i avgust . Nista drugo
  • Miloica
    Miloica je reagovao(la) na Banat013 poruku u temi SPORT-Opšta tema sa Like Like.
    Jel neko prati WC ? Veceras dobija Ekvador cisto da znate . Bas su gotivan tim pored Amera 👌
  • MOMOSARIC
    MOMOSARIC je odgovorio(la) u temi Muzika za dušu.3..
  • P
    pexkap je odgovorio(la) u temi SPORT-Opšta tema.
    Sto nisu svirali faul za ekvador nego priznali gol nemcima. Mislim da ga zakacio nogom u glavu na pocetku tekme...
  • Miloica
    Miloica je reagovao(la) na slobapatrola poruku u temi Pšenica 2025-2026 sa Like Like.
    Odlican prinos. Ja bi sa tim bio prezadovoljan
  • MOMOSARIC
    MOMOSARIC je odgovorio(la) u temi Muzika za dušu.3..
    Samo joj ime kaze :haha: Zajebancija. Poslusaj nesto konkretnije U tom stilu
  • Miloica
    Miloica je reagovao(la) na sale ratar poruku u temi Pšenica 2025-2026 sa Like Like.
    Gotova žetva na mojim njivama, prosek 3900kg JUS kvaliteta po kj.
  • D
    dusanboss je reagovao(la) na deks poruku u temi IMT sa Like Like.
    I ja sam ubacio oprugu tu pored cilindra... Ne zamerite za prasinu, traktor je u senu skoro svaki dan. Ispod navrtki su o-ring gumice.
  • szupunski
    szupunski je reagovao(la) na Opg Hobi poruku u temi Kukuruz 2026 sa Like Like.
    ja ove godine probao rana setva ak se dobro secam 21 mart pa srednja i kasna setva.ranu presejao 80% ostavio samo jedan deo da vidim...
  • A
    Arkadije je reagovao(la) na Opg Hobi poruku u temi Soja 2026 sa Like Like.
    eh druze da je to bar tako jednostavno
Nazad
Vrh