Najnovije aktivnosti

  • Sloba31
    Sloba31 je reagovao(la) na radashin poruku u temi Kajsija sa Like Like.
    Ruža, nejednako zrenje...
  • dukej
    dukej je reagovao(la) na emigrant poruku u temi Chat 18 sa Like Like.
    Sve mogu da razumem šta pričaš ali šta će NATO na ruskim granicama? Koliko sam upućen posle pada SSSR-a nije Rusija nikog dirala a čak...
  • Kremator
    Kremator je odgovorio(la) u temi Traktorske kose.
    Ima li gde u srbiji da se uzme ovaj tanjir https://masiva-bj.hr/tanjur-donji-roto-kose-fahr-pz-vicon ?
  • szupunski
    szupunski je odgovorio(la) u temi Letovanje 2026🙂.
    Trazio sam plicak zbog male dece al ne bas toliki [emoji16] Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Aki.w
    Aki.w je odgovorio(la) u temi FOTON.
    Kod mene su obične gume i ako je put ravan mogu da ga raspalim do max, ide kao auto...
  • A
    amper91 je odgovorio(la) u temi Cena malih prasića na tržištu.
    Po 260 prodao na pijacu, 24kg prosek... Tonemo sve dublje.
  • A
    Za prvu godinu to je ok po jedan lastar
  • Farmer II
    Farmer II je odgovorio(la) u temi Nikad ovako !.
    Kad je stabilna ekonomija stambena nekretnina je nepotrebna, plus predvidjeno je da u toku radnog veka promenis mesto posla bar nekoliko...
  • BARBULA
    BARBULA je odgovorio(la) u temi Ječam 2025/2026.
    Ce bude dobro Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
  • S
    Sapatnik je odgovorio(la) u temi Nikad ovako !.
    Не за бизнис него за другачији живот. Послато са 2406APNFAG помоћу Тапатока
  • radashin
    radashin je odgovorio(la) u temi FOTON.
    Moje su radijalne. Skakuće preko 25.
  • radashin
    radashin je odgovorio(la) u temi Chat 18.
    Pa bila je i priča da će Slovenci da pomru od gladi jer nemaju od čega da prave LEBAC [emoji38]
  • radashin
    radashin je reagovao(la) na vasovac poruku u temi Kajsija sa Like Like.
    Mnogo zrelija nego kod nas Kod mene je skroz zelena Ja sa breskvom kasnim nekih 5 dana u odnosu na vas kraj Al ovo mi deluje mnogo...
  • F
    foodmood je odgovorio(la) u temi Sirak stočni i metlaš.
    Shamal za sada najviše obećava. Pre kiše oprskan bentazonom. Sutra špartanje i to mu je to do žetve. Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
  • mirko67
    mirko67 je odgovorio(la) u temi Nikad ovako !.
    Правити куће у месту које је већ изумрло, где је пола кућа празно и где не може да се прода није разумно. Потрошити читав живот на...
Nazad
Vrh