I on je malo redji :ROFLMAO:
BARBULA Član Učlanjen(a) 19 Jan 2015 Poruka 7.372 Lokacija pozarevac 13 Jun 2026 #421 I on je malo redji
F foodmood Član Učlanjen(a) 30 Jul 2024 Poruka 1.693 Lokacija Banat 13 Jun 2026 #422 Dobro je tako. Ne bih da se obogatim baš od jednom. Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
F foodmood Član Učlanjen(a) 30 Jul 2024 Poruka 1.693 Lokacija Banat Sreda u 20:28 #423 Shamal za sada najviše obećava. Pre kiše oprskan bentazonom. Sutra špartanje i to mu je to do žetve. Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
Shamal za sada najviše obećava. Pre kiše oprskan bentazonom. Sutra špartanje i to mu je to do žetve. Послато са SM-A225F помоћу Тапатока