Najnovije aktivnosti

  • C
    coci064 je odgovorio(la) u temi SPORT-Opšta tema.
    Da li je to Sale Ilic novi-stari grobar fk Partizan??
  • MONTOYA
    MONTOYA je reagovao(la) na Sapatnik poruku u temi Zakup parcela za solarne panele sa Like Like.
    Пољопривредно земљиште првенствено користити за производњу енергије уместо за храну наредних 30 година, фантастично. Послато са...
  • Banat013
    Banat013 je reagovao(la) na Mardav poruku u temi Trešnja sa Like Like.
    Tako je i meni lici da je karmen,i peteljka se cini da je malo kraca sto je sortna odlika Nego kod nas u Makedonij otkupna cena oko 1...
  • Darko Dren
    Darko Dren je odgovorio(la) u temi Čestitke za ponove..
    Moja IMT zitna 3 m otisla prosle godine za 2500 e u selo pored Peetovog. Stanje izvanredno. Otisla brzinski.
  • C
    cika_laza je odgovorio(la) u temi Trešnja.
    Mardav ,van teme je , ali da li si mozda upoznat sa situacijom oko visnje u Makedoniji ? Jel krenula berba ?
  • B
    bikacan je odgovorio(la) u temi Zakup parcela za solarne panele.
    Staviš nove panele i radiš sam. Послато са SM-A217F помоћу Тапатока
  • P
    pexkap je reagovao(la) na Matić poruku u temi MTZ Belarus sa Like Like.
    Rus od direktora Save. 😁
  • markojx
    markojx je odgovorio(la) u temi Cisterne za osoku.
    Ocisti onu casicu iznad pumpe odvrni cep da izadje tecnost nekim stapicem prodzaraj
  • I
    IMT539'98 je odgovorio(la) u temi Cisterne za osoku.
    Vukla septicku jamu, kad stavim ruku slabo pravi vakum ali pravi jak pritisak da izvaci Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
  • A
    Arkadije je reagovao(la) na foodmood poruku u temi Čestitke za ponove. sa Like Like.
    Što na žalost? Uf samo kad bih imao jedno 40 komada ispod šupe..... Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
  • Goran Lukić
    Goran Lukić je reagovao(la) na MONTOYA poruku u temi Vesti i obaveštenja sa Like Like.
    Kod nas zapostavljaju "hajducko vece" manifestaciju koja traje 50 god a napravili bogatić fest i hajducku rakijadu...sns ćacijade
  • M
    Mardav je odgovorio(la) u temi Trešnja.
    Tako je i meni lici da je karmen,i peteljka se cini da je malo kraca sto je sortna odlika Nego kod nas u Makedonij otkupna cena oko 1...
  • Goran Lukić
    Šo se pojasa presvete bogordice tiče. Koja nam bezgrešnim začećem podariše sina božijeg. Isusa našeg. Kod nekih naših visokih crkvenih...
  • BARBULA
    BARBULA je odgovorio(la) u temi Cisterne za osoku.
    Probaj direktno na pumpi,skini crevo sa pumpe i probaj rukom da zatvoris usis da vidis dali vuce
  • Z
    zokib je odgovorio(la) u temi Cisterne za osoku.
    Jel ti uvuklo mozda osoku u pumpu? Hoce nekad da se ukrute lopatice. Ja sam to uspevao da resim tako sto sipas ulja malo na onaj ventil...
Nazad
Vrh