Najnovije aktivnosti

  • A
    ACA RAIC je reagovao(la) na emigrant poruku u temi Soja 2026 sa Like Like.
    Ove godine bez soje,samo kukuruz i pšenica.Sledeće godine možda rešim da prvi put u životu posejem suncokret.
  • S
    steve73 je reagovao(la) na Peet poruku u temi Kukuruz 2026 sa Wow Wow.
    Danas krenuli sa kukuruzom i naisli na problem! Naime seme Dekalb 5075 prvi put ove godine da je nase pakovanje i “guest what”...
  • S
    steve73 je odgovorio(la) u temi Suncokret 2026.
    26 cm
  • MOMOSARIC
    :haha: :haha: :haha:
  • Peet
    Peet je reagovao(la) na MOMOSARIC poruku u temi Soja 2026 sa Like Like.
    Posijano prije onih velikih kisa. Nice . Wendy
  • B
    ben roj je odgovorio(la) u temi Kajsija.
    Ja oprskao kajsije biostimulatorom. A sljive koje su u precvetavanju insekticidom, fungicidom, borom i biostimulatorom.
  • Peet
    Peet je odgovorio(la) u temi Kukuruz 2026.
    Danas krenuli sa kukuruzom i naisli na problem! Naime seme Dekalb 5075 prvi put ove godine da je nase pakovanje i “guest what”...
  • Miloš D.T
    Miloš D.T je odgovorio(la) u temi Suncokret 2026.
    22,4
  • nikt
    nikt je reagovao(la) na coci064 poruku u temi Vremenske prilike u 2026. godini sa Like Like.
    Za ujutru najavljuju +1 stepen sto vrlo lako moze da sklizne i u minus. Zadimljavali smo na Veliki petak, ako treba i na Vaskrs bem ti poso.
  • Miloica
    Miloica je odgovorio(la) u temi Nikad ovako !.
    Podržavate ili osudjujete ? https://www.facebook.com/share/r/18VdPwdvJs/
  • Field
    Field je reagovao(la) na paorpaor poruku u temi Prskalice sa Like Like.
    Nije veca, vec je od hemije oslabila. Ja sam probao da menjam tu gumicu, ali nemogu da nadjem kvalitetnu.
  • A
    Arkadije je odgovorio(la) u temi Pneumatske sejalice za kukuruz.
    John Deer,Case,Kinze,MF,White ,svi imaju imaju maltene iste cistace u zavisnosti od modela.
  • mirosti
    mirosti je reagovao(la) na Dodara poruku u temi Recepti kulena, kobasice, švargle... sa Like Like.
    Za Uskrs bari se trecina sunke, evo kako izgleda svezi presek (malo sam desnu strugao do koze pa je tu zasecena dole)
  • A
    Arkadije je odgovorio(la) u temi MTZ Belarus.
    Ne mogu nositi vise od 700l,tj ne zelim da probam,600l najcesce sipam,inace je osnova do oko 1200,tj oko 1500l sa prosirenjem koje ne...
  • jjova
    jjova je odgovorio(la) u temi MTZ Belarus.
    Колико литара?
Nazad
Vrh