Zmaj 141,142 Opšta tema.

diklofen

Član
Učlanjen(a)
24 Jan 2009
Poruka
11.659
Ne niti bi mi bas 142 ikad pao na pamet.

Shale

Član
Učlanjen(a)
3 Nov 2009
Poruka
3.582
Za ostale kombajne su cene za ruke i veće, verovatno samo zbog imena... Čekaj, pa zar ti neprodaješ onog New Hollanda?

milos bota

Član
Učlanjen(a)
1 Sep 2009
Poruka
2.275
Davno sam obećo slike stola za Uljanu Repici za Zmaj 142 koji drugar ujedno i prodaje a neznam koliko traži ali ako koga interesuje poslaću broj telefona

grunt

Član
Učlanjen(a)
27 Nov 2009
Poruka
7.097
Колико новаца је реално дати за 142-ку са кукурузним(сечка) и житним адаптером,да је у солидном неком стању?

grunt

Član
Učlanjen(a)
27 Nov 2009
Poruka
7.097
Има их по огласима свакаквих и има их доста знам да се мора уложити у сваку половну машину...али да не буде баш неки гроб јбг

sinisa1979

Član
Učlanjen(a)
24 Okt 2010
Poruka
5.911
Možda ne može za 5.... Ali, za malo više može.
Evo par primera
https://www.svastara.rs/oglas/poljoprivreda/traktori-kombajni/poljoprivredna-vozila/prodajem-kombajn-999903
Prodavao je jedan naš član iz mog šora, doduše slabo aktivan u pisanju ali verujem da prati forum, zmaja (jedino mislim da je 141, ali verujem modifikovan na 142) sa adapterom za kukuruz sa sečkom i hederom za žito za 6000e. Ne znam da li ga je prodao i da li je to bila fiksna cena ali verujem da je bio u sasvim pristojnom stanju. Može da se nađe, samo treba pratiti oglase.

grunt

Član
Učlanjen(a)
27 Nov 2009
Poruka
7.097
Планирам за следећу сезону да узмем Змаја па зато питам....Имаћу и доста времена да бирам пратим разпитујем се,тако да ће ова тема бити актуелна што се мене тиче.Ако и неко од колега има можемо диванити мада ме занима и са Мечкиним мотором....

Arkadije

Član
Učlanjen(a)
11 Jul 2010
Poruka
2.334
Ja licno ne bih kupovao te skuplje od 10k eura,nista od toga nije nova roba i nzm kad je remont uradjen,lezajeve ne mozes videti u kom su stanju,i mogu ti otkazati ,neki,na njivi,nebitno sto je kombajn utegnut.Ja sam uvek sa remont,kupis krs i zamenis sve sto ti padne na pamet skoro,ne moras odma sve naravno.

sinisa1979

Član
Učlanjen(a)
24 Okt 2010
Poruka
5.911
Svakakvih cena ima, kao i kombajna ali i definicija-viđenje stanja kombajna. Mislim i od strane kupca.... Pa kad se kaže solidan kombajn.... Jbg ajd ga definiši. Širok pojam.

Vrh