Zastitini ram

nenad po

Član
Učlanjen(a)
21 Avg 2008
Poruka
58
Lokacija
Požarevac
E,ovako potrebne su mi dimenzije zastitnog rama za traktor univerzal 445,koji profil cevi da koristim?Unapred zahvalan.
 
nisam bas siguran da ce to moci tako u izvedbi uradi sam. sigurno ce traziti neki atest. pa ovaj zakon i jeste napravljen da nametne sto vise za.ebancije
 
Video sam nekoliko traktora u prolazu sa razlicitim konstrukcijama,i cini mi se da nisu fabricki napravljeni.Ovaj novi zakon ima da nas urnise. :ppozdrav:
 
treba sacekati malo. sigurno ce ona famozna agencija za bezbednost saobracaja doneti neki pravilnik po kojem ce nam se usijati m.da
 
Jeftinije ti je da kupis polovnu kabinu,nego da ti neko odradi ram sa atestom!Ramove bi trebale raditi firme koje prave kabine,ako se nevaram!
 
Može ramove bilo ko da pravi , ali trebaju da prođu atest (kao i auto-prikolice) . Imam kolegu na FTN-u koji radi na atestima pa se raspitam oko toga . :cao:
 
Ja sam rešio da kada otopli napravim ram pa kako bude. Neću da bacam novac za te stvari. ionako sam rešio da prodam moj 542 kada skinem žito i kupim 539. Čuo sam da je kod Ćorića ram 500eura a kabina 1000eura. Neznam koliko je to tačno, ali....
 
u pozarevcu sam sreo lika koji proizvodi ramove za imt i kosta 100e za 15 dana ocekuje da ima i ateste za iste .
Ovaj deo nek obrisu moderatori ako im izgleda kao reklama
Firma se zove S.Z.R. SAVIC iz Poljane (Poljana)
 
33p8xty.jpg
4u89yx.jpg
4u89yx.jpg

posle tri dana savijanja i varenja ovako je ispalo ::namigivanje::
 
Nazad
Vrh