Voćarstvo - literatura i linkovi

oktopod

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
4 Nov 2010
Poruka
6.196
Ja od tih usaid imam samo:

rs_ekonomska_analiza_proizvodnje_i_plasmana_tresnje_i_visnje_u_srbiji.pdf
RS_Sweet Cherry Manual Serbian.pdf

Dilka

Novajlija
Učlanjen(a)
19 Feb 2015
Poruka
10
Cijepljenje i rezidba voćaka. Autor Tomislav Jemrić.
Moze li neko da mi kaze da li ova knjiga može da pomogne nekom ko zeli da nauci kako da kalemi voce? U opisu stoji da ima detaljno prikazan postupak... Inače, nemam nikog ko to moze lično da mi pokaže.
Knjiga je skupa, pa da je ne kupujem ako je za ljude koji o tome vec puno znaju...

zarkodj

Član
Učlanjen(a)
24 Nov 2008
Poruka
188
Cijepljenje i rezidba voćaka. Autor Tomislav Jemrić.
Moze li neko da mi kaze da li ova knjiga može da pomogne nekom ko zeli da nauci kako da kalemi voce? U opisu stoji da ima detaljno prikazan postupak... Inače, nemam nikog ko to moze lično da mi pokaže.
Knjiga je skupa, pa da je ne kupujem ako je za ljude koji o tome vec puno znaju...

Onda uzmi oid Medigovića kalemljenje voća i sve će ti se pokazati, a najvažnije je da kreneš sam raditi.

oktopod

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
4 Nov 2010
Poruka
6.196
Postavio sam link u postu iznad tvog, imaš je kod mene u folderu https://drive.google.com/folderview?id=0B88R-xx2DjIZejZRSXRxTXV3Z0k&usp=sharing što se tiče kalemljenja:

- Obuka za kalemara
- Tomislav Jeremić - cijepljenje i rezidba koju tražiš
- Miladin Šoškić - savremeno voćarstvo, dotačinje se i kalemljenja

p.s. moraš biti ulogovan na google servis (gmail, youtube...), možeš da otvoriš da čitaš ili da downloaduješ.

Aleksandar77

Član
Učlanjen(a)
21 Nov 2012
Poruka
49
Ima li negde da se nadju programi zastite za sljivu i krusku od Bayer ili Basf?Nigde na netu nisam uspeo da nadjem pa ako ima neko bio bih zahvalan da mi pusti na mail.

Sent from my LG-M250 using Tapatalk

mealy

Član
Učlanjen(a)
8 Mar 2015
Poruka
213
Vrh