Vlagometri za žitarice

tarana

Član
Učlanjen(a)
23 Okt 2007
Poruka
1.813
Lokacija
kikinda
gde to ima da se kupi i koliko košta?
 
Odg: vlagomer

VLAGOMER kosta oko 300-400 europljana a KISOMER kosta isto samo sto u dinarima
 
Odg: vlagomer

A gde može da se kupi ? Istina nisam nikad ni tražio ! :cao:

@ tarana - znam na čega si mislio , ja sam pitao skroz nešto drugo :cao:
 
Odg: vlagomer

guglas a ?
zvao sam ih ja pre nego sto sam postavio topik.
posle treceg prebacivanja veze konacno sam dobio nekog ko je hteo da prica samnom.
pitam za cenu a gospodja rece javice mi...
:sta: :sta: :sta:
do kraja radnog vremena se nije javila...
toliko o poslovnosti...
 
Odg: vlagomer

ma ovi po zadrugama svi to imaju...ako je neko dobar s nekim gazdom od zadruge, sigurno ce cuti gde su nabavili...
 
Odg: vlagomer

Ja sam video na NS sajmu pre 3-4 godine, DICKEY-john bio je 500e. Taj model se najvise koristi kod nas i dobar je.
 
Odg: vlagomer

Ma to je najlakše pitati, kod B.Mitrovića sam video lep mali u koferčetu 550eura, kako god biće ih na sajmu.
 
Odg: vlagomer

Dickey-Jon je nužno zlo.Dobar je za grubu procenu ali nikako za nešto od čega se očekuje tačnost.Greške pri merenju idu i do 3%.Znate li da u Zavodu za mere i dragocene metale u Zrenjaninu na pojedine aparate te marke neće da stavljaju etiketu baždarenja.
 
Odg: vlagomer

vlagomer je cudo od stvari,uvek sam voleo to imati narocito kad vrsim kombajem pa ti se cini da je vlazno ili bas nisi siguran,neznas sta ces pa smo nosili u silos na kontrolu pa izgubis vreme a kombaj stoji na njivi umesto da radi,e igrom slucaja me osralo kad sam uzeo klasa da sam dobio vlagomer uz njega al nije radio,otvorio promenuo bateriju i otisao na vagu i sam ga bazdario sa njihovim i sad super radi :D,ko moze da si ga priusti super stvar
 
Odg: vlagomer

tarana je napisao(la):
gde to ima da se kupi i koliko košta?
[ /quote] br.011/247-2943 mob.063/590-939 beograd firma ELMER tu je moj prijatelj kupio prosle godine cena je bila 300 ineki jevrej :ppozdrav:
 
Odg: vlagomer

javili se oni "neposlovni"...
imaju 2.
prvi meri samo vlagu i košta 40.000
drugi vlagu i hektolitar i košta 210.000
 
Odg: vlagomer

To je nešto mnooooooooooooooogo novaca za prosečno poljo gazdinstvo.
 
Odg: vlagomer

mnogo brate....svi mi šacujemo prilično dobro...za 40.000 ima da šacujem i dalje..
 
Nazad
Vrh