Video igre sa temom poljoprivrede

Pozdrav ljudi,evo vam jedne dosta dobre igrice zove se Landwirtschafts Simulator 2009..pa pogledajte,ako kome treba pomoc recite,tu sam da pomognem......evo vam i link gde moze da se skine full verzija,kao i modove za tu igricu,pa probajte... www.ls-mods.lt :cao:
 
nazalost jezki se ne moze promeniti..evo malo pomoci....Odes na onaj link koji sam stavio,pa se onda registrujes,i sa leve strane imas ponudjeno par stavki odaberes Siųstis žaidimą,skines svih 5 foldera u rar-u,zatim treba da instaliras daemontool na komp.kad instaliras onda otvoirs prvi folder u raru i prebacis negde u neki folder(napravis sam) kad prekopiras otvoris taj folder i klikni na trecu ikonu na kojoj pise landwirt 2009,on ti je male velicine 1kb i zatim treba da ti se pojavi instalacija... takodje na ovom sajtu imas puno modova od traktora prikljucaka....
 
ovaj landw(kojiandrag) je is the best,razlicite masine,mnogo bolje uradjeno.
dok drive green imas samo to ponudjeno i to ti je to.
 
Rastinac025 je napisao(la):
nazalost jezki se ne moze promeniti..evo malo pomoci....Odes na onaj link koji sam stavio,pa se onda registrujes,i sa leve strane imas ponudjeno par stavki odaberes Siųstis žaidimą,skines svih 5 foldera u rar-u,zatim treba da instaliras daemontool na komp.kad instaliras onda otvoirs prvi folder u raru i prebacis negde u neki folder(napravis sam) kad prekopiras otvoris taj folder i klikni na trecu ikonu na kojoj pise landwirt 2009,on ti je male velicine 1kb i zatim treba da ti se pojavi instalacija... takodje na ovom sajtu imas puno modova od traktora prikljucaka....
kako se roba prodaje?
poskidao sam zito,repicu...lagerovao...
ali kako da prodam da dodjem do kesa da bi obnovio mehanizaciju?
 
kombajner je napisao(la):
ALO VI UZIVATE A JA KAKO DA SKIDAM ROBERT JEL MOZE POMOC izvinite na caps lock :D
nazalost jezki se ne moze promeniti..evo malo pomoci....Odes na onaj link koji sam stavio,pa se onda registrujes,i sa leve strane imas ponudjeno par stavki odaberes Siųstis žaidimą,skines svih 5 foldera u rar-u,zatim treba da instaliras daemontool na komp.kad instaliras onda otvoirs prvi folder u raru i prebacis negde u neki folder(napravis sam) kad prekopiras otvoris taj folder i klikni na trecu ikonu na kojoj pise landwirt 2009,on ti je male velicine 1kb i zatim treba da ti se pojavi instalacija... takodje na ovom sajtu imas puno modova od traktora prikljucaka....
 
idi u folder gde si sacuvao prvi Rar file,i ponovo kliknes na onu trecu ikonu od 1kb.nekad je potrebno da ponovo ubacis igricu u daemon tool..isto kao i na pocetku kad si prvi put instalirao..
 
aha a nesto mi trokira sta da mu radim ima li neko podatke o podesavanju grafike!!! igra je ZMAJ samo neznam kako se kupuju masine u karijeri i to?? :ppozdrav: :ppozdrav:
_________________________________________________Post je spojen: [time]1244304865[/time]_________________________________________________
?? ?? ?? kako kupujem masine?? i gde ih izbacuje
 
vazi vazi brate :ppozdrav:
KishRobert je napisao(la):
kako se roba prodaje?
poskidao sam zito,repicu...lagerovao...
ali kako da prodam da dodjem do kesa da bi obnovio mehanizaciju?
kako da se proda znam ja ali neznam kako da kupujem masine doduse znam nego kada kupujem nigde je envidim nema je a pare otisle !kako napredujes
 
rastinac lepo objasnio meni na p.p. :D :ppozdrav:
Stavljas ih u My Documentc....my games....Landwirtschafts Simulator 2009.....mods....samo prekopiras....
 
Nazad
Vrh