Veliki izbor razne literature

zombi isprazni sanduce i ako oze da mi posaljes 22 i 1016!
pozdram
 
Nova literatura

t00v45.jpg


2mh6dxc.jpg


w8kshs.jpg


2la81p3.jpg


10qi1w3.jpg
 
JAviš meni privatnom porukom koji ti broj treba i ja ti opet privatnom porukom pošaljem link sa kojeg skidaš. Moram tako jer je do sada praksa bila da ja ovdje stavljam linkove a ljudi skidaju knjige i potom prodaju iste na raznim domaćim i stranim berzama tipa Kupindo, Kupujem-Prodajem, Pik.ba....

Ja ovo ne radim zbog novca. Od sve ove zaje*ancije nemam nikakve koristi a posla ima mnogo dok se knjige nadju, skinu i uploaduju, posebno dok se nadju. Neki su moju želju da pomognem iskoristili na najgori način pa prodaju ove knjige čak i za 25 Eura i na što je najgore, ljudi kojima je nužda to kupuju.

Evo na primjer pogledajte ovo

http://www.olx.ba/artikal/13534646/balirka-new-holland-286-katalog-dijelova/

Čovjek prodaje knjige koje sam sinoć postavio ovdje. Zbog toga ću da zaključam kolekciju, niko više nema pristup. Volio bih samo da znam ko je ovaj lik na forumu jer pristup kolekciji ima veoma mali broj ljudi upravo sa ovog foruma.

DJUBRE još piše kako se se literatura svaki dan dopunjava!
 
KOlko vidim u detaljno mu pise da ima preko 300 znaci nije uspio sve skinut :) imam ja mislim njegov broj jer sam jednom kupio od njega neko upustva pa ti ga mogu proslijedit . Budala
 
Ma ne treba bi,nek prodaje kad su ljudi ludi pa placaji a eno na pik.ba moj oglas gdje pise da besplatno dijelim literaturu.

Poslato sa Samsung Galaxy
 
Zombie pristup kolekciji ima svako kome si poslao link ka određenom katalogu.Potrebno je samo malo umetnosti da bi ti kompletna lista bila na dohvat ruke i eto raja za trgovinu.Za onaj N.H katalog nisam imao vremena pa sam prosledio tebi da ga raščlaniš,ubaciš u kolekciju i time pomogneš nekome kome je pomoć preko potrebna.Takođe mi se ne sviđa što je to neko iskoristio na krajnje podmukao način.Potrudićemo se da tog člana pronađemo i propisno sankcionišemo.
 
Nisam znao da se preko jednog linka moze pristupiti cijeloj kolekciji...kako to sad da rijesim???Da imam brzi net kod kuce radio bih reupload na neki drugi servis,izgleda da cu i to morati da probam.Iskljucio sam sharing na cijeloj kolekciji pa se nadam da ce to onemoguciti dalji pristup.Ako mozes,probaj mozes li sad uci.Inace,ovi NH katalozi su fantazija,materijal neprocijenjive vrijednosti.Sredio sam gotovo sve,ostali mi samo hederi.

Poslato sa Samsung Galaxy
 
Nemogu ni ja.Znaci da si uspio zastiti datoteke.zombie_666
user-offline.png
Sad cu ti poslati adresu ruskog sajta na koji sam pronasao nedavno.Ima dobrih prirucnika za kolekciju.

PS.. Ja sam imao pristup kolekciji al mislim da svi dobro znaju da se uvijek zalazem da pomognem nekome.Mislim da posebno kolega zombie zna da sam uvijek posalo linkove od bilo kojeg sajta koji moze pomoci u sastavljanju kvalitetne kolekcije vrijednih dokumenata..
 
Poslednja izmena:
Sajt je super.Moras se registrovati da bi skidao dokumente al ima puno dobrih stvari. .Prirucnici koje je vrlo tesko pronaci...l.Matic poslan link na pp..

Za deutz ima:
AGROCOMPACT (radionicki i katalog dijelova i upute za rukovanje)
AGROFARM(radionicki i katalog dijelova i upute za rukovanje
AGROKID (radionicki i katalog dijelova i upute za rukovanje
AGROLUX (radionicki i katalog dijelova i upute za rukovanje

JAPANSKI TRAKTORI;::::
KUBOTA B-SERIA
KUBOTA BX-SERIA
KUBOTA F SERIA
KUBOTA G SERIA
KUBOTA L SERIA
KUBOTA M SERIA
KUBOTA T SERIA
YANMAR sve serie
ISEKI
HINOMOTO

KOREJSKI TRAKTORI::::

KIOTI


ITD.. ITD.. Zombie ima zadatak da sve to poslozi i zakljuca na sigurno...::traktor::::spreman na sve::::svaka cast:::ppozdrav:
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh