Veštačko đubrivo

Kad čuješ koliko košta, reći ćeš da je ipak bolji Eliksir i ostali. :haha:
 
Juče prošao pored apoteke i pitam za cenu đubriva. Prodavac odmahuje glavom i kaže da cene lete u nebo. KAN 32; AN 36; UREA 46.
 
Juce uplatio madjaraki kan, jutros stigao. Poslednje kolicine u dzambo i nesto malo po 25 kg. Cena 29,3 i 29,7 plus 40 para za prevoz iz cantavira do kanjize. Sledece kokicine u dzambo dzakovima stizu u martu navodno.

Послато са M2003J15SC помоћу Тапатока
 
Uh meni se nudi za 44 dinara urea i 35 an. Nisam pametan kazu prosle nedelje bila urea 41.5 i 31.5 an. Keš varijanta, kupovati ili čekati.
 
Imate temu cene veštačkog djubriva u vašem kraju, ovde se diskutuje o količinama bačenim pod usev. Ta tema je isto aktivna.
 
Imate temu cene veštačkog djubriva u vašem kraju, ovde se diskutuje o količinama bačenim pod usev. Ta tema je isto aktivna.
Tražim temu 15 min, nije u rubrici sa đubrivima, može link?, pretraga ne uspeva da mi nađe temu.
Nakon još 5 min....
Ipak našao, mogla je biti malo sretnije smeštena od strane moderatora.
 
Koja je obicno tezina dzambo vreca? Na sto-vet su uglavnom od 500 do 700 kg. Sta se pakuje u vece od 700 kg?
 
PROMIST UREA čisto sranje!!!!!
Mokra, prljava,...
Nece da curi kroz rasipac haos!
Jednu paletu vracam, sa dve sam se napatio strašno, prelazim na agroglobe
 
Znači nisam jedini sa ureom. Kanda je neka barža procurela ili su sa dna pakovali. AN je štogod,a urea žali Bože para. I male grudve, mokra, ima i drva. Rasipač baca oko 8 metara. Nisam sve ni setvospremirao, a setvu ne žurim. Ofarbao danas seme koje nije tretirano pa ćemo videti valjda će se posejati do 25 aprila.
 
Nazad
Vrh