Veštačko đubrivo

Knjige kažu da fosfora ide 80-100 kg. a pošto u njegovoj zemlji sigurno ima bar 20,dovoljno je i 150 kg.MAP-a(78 kg. P).Ipak treba štedeti,nisu vremena za razbacivanje.
 
Naprotiv Map je jeftin sada. Ja bas idem da fosfora dodajem maksimalno na svaku njivu jer me kila fosfora izadje ispod 1din.
 
48din kod lokalne firme.
A zvao me pre neki dan lik iz Panceva nudi Map po 380e i ureu 205e za kes, dzambo vrece...ovo za ureu mi bas zanimljivo da je uskladistim za prolece.
 
Map je pojeftinio znaci, obavezno se zeznem. Ta urea je prejjeftina, jel to sa pdv? Da nisu filovane vrece sa kredom:cvetic:
 
Map je pojeftinio znaci, obavezno se zeznem. Ta urea je prejjeftina, jel to sa pdv? Da nisu filovane vrece sa kredom:cvetic:
:haha: moguce, sa sve pdv i na kucnu adresu...jedino sto je problem ostalo jos 2 slepera a ja se dvoumim.

- - - - - - - - - -

Jel znas mozda koliko je Urea na 25 ili 50 kg?
Kod lokalnog nisam siguran sta mi rekao 30-32din

- - - - - - - - - -

Račinaj i na mene za ureu:bravo:
Dobra cena.
Ako ne nabavis rodu moraces sa kofama da punis Vikona :haha:
 
Dragane cca 25din ne moze biti urea nikako sa pdv, da ne objasnjavak kako pa sve na to sa prevozom. Uzmi 2-3 vrece na 10 dana placanje pa vestak na analizu:osmeh:
500kg dzambo kipujemo odmah u vicona bez kabla, ove vece malo kabAo morao da radi:ppozdrav:
 
E druže ,kakvo je jara đubrivo ,mislim dali se isplati davati više novaca za nju ili pičiti sa mapom.Džavić nudi nešto pa pitam.
 
Nazad
Vrh