Utovarivač AL916

olalija

Član
Učlanjen(a)
30 Avg 2010
Poruka
4.023
Lokacija
Krčedin
Posle Tečinih ideja koje sam slušao u vezi upotrebe mehanizacije u radu sa govedima i pripremi hrane, kada sam video ovaj utovarivač došao sam na ideju da ga isprobamo u utovaru sena i slame, čišćenju štale i slično. U pitanju je utovarivač AL916 kineske proizvodnje i ako ste vi gledaoci zainteresovani, ja bih voleo da ga testiramo kod Teče na farmi... Hvala što ste pogledali video, za još zanimljivog sadržaja lajkujte video,komentarišite i pretplatite se na moj kanal! Copyright © 2021. youtube.radoslav adamovic
 
Posle Tečinih ideja koje sam slušao u vezi upotrebe mehanizacije u radu sa govedima i pripremi hrane, kada sam video ovaj utovarivač došao sam na ideju da ga isprobamo u utovaru sena i slame, čišćenju štale i slično. U pitanju je utovarivač AL916 kineske proizvodnje i ako ste vi gledaoci zainteresovani, ja bih voleo da ga testiramo kod Teče na farmi... Hvala što ste pogledali video, za još zanimljivog sadržaja lajkujte video,komentarišite i pretplatite se na moj kanal! Copyright 2021. youtube.radoslav adamovic
Ne prozivam Radoslava, nemojte da budem pogrešno shvaćen, da li je ovo reklamiranje ili ne?
Hteo bih da i ja ovako kačim na forum jer planiram da počnem da se bavim jutjuberstvom?

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh