USAID Biznis plan

ma bez sprdnje, ja pitao drugaricu u koju imam poverenja, ona me nesto zajebava kao ne bi da se nista vodi na nju jer ako ona jednog dana bude htela nesto.... ma da ne skrecem sa teme..

hvala za link, pogledacu i to... :cao:
 
Ne mogu sada naći ( a i sajt im je nepregledan ) ali čitao sam da tom RDEPR 2 fondu mogu aplicirati i preduzetnici, porodične manufakture i privrednici. Oni samo pominju udruženja organizacija i sl. ali ih ipak treba kontaktirati i proveriti ovo tj. da tačno kažu pod kojim uslovima puštaju sredstva. Tih EU fondova ima brdo ali se neko potrudio da sve ostane prikriveno i nedostupno javnosti, jer se zna za koga čuvaju te ::novac:: :zli:
 
futurefarming je napisao(la):
Ok, to je onda to. Bez sprdnje, meni se ta opcija čini kao bolja. I pored USAID ima dosta programa za žene.

Evo za EU, imam u papirima a evo i sajta, trebalo bi da je ovo dosta bolji fond, pogledaj ovde:

http://www.rsedp2serbia.eu/sr/više-o-rdepr-2/75

malo sam pogledao sajt --Regionalna Agencija za Razvoj '' RAR ''

-- to znači da u nekom području ili opštini djeluje agencija sa nekoliko zaposlenika i napravi planove za buduči razvoj , novac je za ljude koji rade na tim planovima -projektima .Mislim (biče mi drago ako se varam ) da nije namjenjeno za konkretne nabavku -recimo mašina ili strojeva ili opreme za djelatnost - več isključivo za rad na projektima ---recimo razvoj jednog sela -na koji način se treba selo razvijati sa tim i pojedinačna domačinstva .
ako je drukčije bolje za vas .

...... da ne duljim i zamaram vas previše .
 
Greška je moja, izvinjavam se, drugi link je u pitanju ali polomih se da ga nađem, čim uspem, stavljam.

RDEPR 2 bi mogao biti interesantan za zadruge.
 
future i srki su mladi i perspektivni momci koji jos uvek veruju u deda mraza, a nisu svesni u kakvom drustvu zive.kad bi se tako lako dolazilo do dz love al bi bilo lepo, a sta ce ovi na vlasti da prepuste to vama ,, saljivo,,
 
можеш чешљати колико хоћеш, тамо где то пише теби и мени није доступно, јер тамо можеш да аплицираш само са партијском чланском картом.проверено а кој партија то ће ти се само казти...искуство је чудо.
 
Nazad
Vrh